Motosiklet güvenliği için kilit önerisi

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 743
@mars0009 Net bilgiye sahip değilken fikir yürütmek yerine konuşmamak daha mantıklı bu gibi alışveriş fikri verilen konularda. Örnek bir zincir videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Gjea Brandayı da mutlaka çift katlı al. İçi pamuklu dışı su geçirmez olanlar içten terleme yapıyorlar ve motorun aksamları paslanıyor. Önerim internetten almaman. Elden mutlaka bulursun.

@mars0009 Net bilgiye sahip değilken fikir yürütmek yerine konuşmamak daha mantıklı bu gibi alışveriş fikri verilen konularda. Örnek bir zincir videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Gjea Brandayı da mutlaka çift katlı al. İçi pamuklu dışı su geçirmez olanlar içten terleme yapıyorlar ve motorun aksamları paslanıyor. Önerim internetten almaman. Elden mutlaka bulursun.
Sağolun hocam onuda araştıracağım. Zincir sadece tam içime sinmedi alternatif birşeyler önerirseniz bunu iptal edebilirim

@Gjea Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ikisini de. Ben de Multistrada V2'de Urban Security 999 14mm kullanıyorum. Dün 3000 liraydı ama bugün 4130 lira olmuş. Yoksa onun linkini atacaktım.

@Gjea Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ikisini de. Ben de Multistrada V2'de Urban Security 999 14mm kullanıyorum. Dün 3000 liraydı ama bugün 4130 lira olmuş. Yoksa onun linkini atacaktım.
Teşekkürler hocam son olarak şunları sorayım fark var derseniz ilk siparişi hiç ellemiyeyim.

Alttaki zincirli kilitlerin sizin üründen farkı var mıdır? Ödeme açısından cok rahatlatıyor hepsiburada.

Ve kaskın beyaz rengi bana benim tüm görüntüyü iptal eder hocam onun yerine 1-2k fark üste bile çıksak alternatif kask önerir misin

Yeni konular

Geri
Yukarı