Motosiklet güvenliği için kilit önerisi

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 667

Gjea

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir scooter aldım RKS freccıa 150. tamamen ödeme kolaylığından dolayı bu aleti seçtim 5-6 ay içince racing bir motora geçiş yapacağım.

Geceleri sokakta evimin pencere yanına bırakmam gerekiyor scooteri.

Kask için 10k civarı ve güvenlik için 10k civarı harcama yapabiliyorum. Aşağıya link bıraktığım ürünler başarılı mıdır acaba?

Arkadaşlar yeni bir scooter aldım RKS freccıa 150. tamamen ödeme kolaylığından dolayı bu aleti seçtim 5-6 ay içince racing bir motora geçiş yapacağım.

Geceleri sokakta evimin pencere yanına bırakmam gerekiyor scooteri.

Kask için 10k civarı ve güvenlik için 10k civarı harcama yapabiliyorum. Aşağıya link bıraktığım ürünler başarılı mıdır acaba?

Turuncu moto takip veya motorist moto takip taktır motora bir tanede disk kilidi al çalacak olan her türlü çalar takip cihazları taktırman daha iyi eğer telefonun Samsung veya iPhone ise Smart tag veya AirTag'te alabilirsin bende Smart tag var oda bayağı iş görüyor.

Branda kullan. Ana kilidini bir poşetle sar ki açan dokunan olursa, tekerlek hareket ettiğinde disk kilidi ötsün. Motora dokunduklarında ötmeye başlasın.

Bu ürün çok iyi fiyatta şu anda. Bunu yapıştır hemen.
https://www.hepsiburada.com/auvray-b-lock-14-inox-alarmli-disk-kilidi-pm-HB000002NWGU

Kask olarak LS2 asla ama asla önermem. O paralara çıktığında çok daha kaliteli kasklar var. Örnek olarak Scorpion EXO HX1 Retro Motosiklet Kaskı Mat Beton Grisi Fiyatı ve Özellikleri

3 farklı rengi var. Nakitte 9500 liraya falan geliyor. Ona bakabilirisin.

Zincir olarak da 14mm Auvray öneririm. Auvray Chain Extreme Zincir Kilit 140 Cm Sra Sertifikalı Fiyatları ve Özellikleri

Bu ürün çok iyi fiyatta şu anda. Bunu yapıştır hemen.
https://www.hepsiburada.com/auvray-b-lock-14-inox-alarmli-disk-kilidi-pm-HB000002NWGU

Kask olarak LS2 asla ama asla önermem. O paralara çıktığında çok daha kaliteli kasklar var. Örnek olarak Scorpion EXO HX1 Retro Motosiklet Kaskı Mat Beton Grisi Fiyatı ve Özellikleri

3 farklı rengi var. Nakitte 9500 liraya falan geliyor. Ona bakabilirisin.

Zincir olarak da 14mm Auvray öneririm. Auvray Chain Extreme Zincir Kilit 140 Cm Sra Sertifikalı Fiyatları ve Özellikleri
Hocam tüm parayı motora ve diğer kısıma harcadığım için hepsiburada taksitle satılan malzemelere yöneldim.

Kask LS2 nin fiber kaskı o yüzden onu seçtim. Aynı şekilde hb den alabileceğim bir ürün varsa yöneleyim ona.

Zincir 140cm cok kısa kalmaz mı ?

Geri
Yukarı