Motosiklet mont, pantolon önerisi

Öncelik mont olursa güzel olur ama her şey önemli tabii ki.
Malum havalar artık ufaktan ısınıyor. Eğer çok sorun olmayacak ise yazlık mont almanız kışa kadar da kışlık mont bakmanız olur.
4 mevsimden ziyade bir kışlık bir yazlık olursa güzel olur.

4 mevsimden ziyade bir kışlık bir yazlık olursa güzel olur.
Sıcak olursa bu 4 mevsim veya kışlık montların içindeki astarı çıkarıp kullanırım demiştim, malum geceleri hava kış kadar soğuk oluyor.
Motorda en sevmediğim şey üşümek :D

Bu mont piyasada en çok satılan montlardan birisi ve çok iyi. Şahsen bunu alırdım.
Kaydettim ama bütçe olarak daha çıkabilirim, almışken iyi bir şey almak istiyorum.

Sıcak olursa bu 4 mevsim veya kışlık montların içindeki astarı çıkarıp kullanırım demiştim, malum geceleri hava kış kadar soğuk oluyor.

Kaydettim ama bütçe olarak daha çıkabilirim, almışken iyi bir şey almak istiyorum.
Bildiğim kadarıyla bu montun korumalarını yükselttirebiliyorsunuz belli bir ücret karşılığında.

Bütçen 10 dan az ise prosev veya prohel bakabilirsin. 10-15 arası ise revitin güzel modelleri var onlara bakabilirsin. 20 civarında ise dainese,alpinestars gibi yüksek modellere yönelebilirsin.

Hocam deri yazın kullanılmaz kışın da çok soğukta kullanılmaz. Ceket ve eldiven çok çok önemli ilk temas eden yerler. Kaskı saymaya gerek yok zaten. Gidip deneyerek bakın hocam her şeyden önce.

https://www.hepsiburada.com/acerbis-ramsey-wented-2-0-yazlik-mont-mavi-gri-p-HBCV00003AVATL
Onun fiyatı pahalı hocam. Beden varsa bu da iyidir.

Hocam deri yazın kullanılmaz kışın da çok soğukta kullanılmaz. Ceket ve eldiven çok çok önemli ilk temas eden yerler. Kaskı saymaya gerek yok zaten. Gidip deneyerek bakın hocam her şeyden önce.

https://www.hepsiburada.com/acerbis-ramsey-wented-2-0-yazlik-mont-mavi-gri-p-HBCV00003AVATL
Onun fiyatı pahalı hocam. Beden varsa bu da iyidir.
Öneriler için teşekkür ederim, bunları da kaydettim.

Mont olarak Prosev 7152-T modelini aldım, normalde 5-6k bandında satılan montu yamaha mağazada 3/1 fiyatına bulunca kaptım.

Bu 4 mevsim mont hakkında yorum yapacak olursam, havanın en sıcak olduğu saatte 300km yol yaptım.
İçindeki içliğe rağmen terlemedim, 6 tane hava cebi yapmışlar efil efil gezdim çok memnun kaldım.
Ne kadar kalitelidir bilmiyorum, onu zaman gösterecek artık.

Sadece pantolon eksik kaldı, onu da haftaya alırım set tamamdır 👌

Öneriler için teşekkür ederim, bunları da kaydettim.

Mont olarak Prosev 7152-T modelini aldım, normalde 5-6k bandında satılan montu Yamaha mağazada 3/1 fiyatına bulunca kaptım.

Bu 4 mevsim mont hakkında yorum yapacak olursam, havanın en sıcak olduğu saatte 300km yol yaptım.
İçindeki içliğe rağmen terlemedim, 6 tane hava cebi yapmışlar efil efil gezdim çok memnun kaldım.
Ne kadar kalitelidir bilmiyorum, onu zaman gösterecek artık.

Sadece pantolon eksik kaldı, onu da haftaya alırım set tamamdır 👌

Bende prosev winter serisi var memnunum. Crf alırsam ona uygun ekipman almak istiyorum. Ben sadece kışlık mont kullanıyorum yazın bodyarmor kullanıyorum.
Fiyatı çok daha uygun olan satıcılar mevcut. Yazın efil efil ve her yeri koruyan bir ekipman. Herkese hitap eden bir ürün değil ama ben memnunum. 3 kere test ettim koruma kısmı sağlam😅

Bende prosev winter serisi var memnunum. Crf alırsam ona uygun ekipman almak istiyorum. Ben sadece kışlık mont kullanıyorum yazın bodyarmor kullanıyorum.
Fiyatı çok daha uygun olan satıcılar mevcut. Yazın efil efil ve her yeri koruyan bir ekipman. Herkese hitap eden bir ürün değil ama ben memnunum. 3 kere test ettim koruma kısmı sağlam😅
Bende yaz için bundan almayı düşünüyorum arkadaşım kullanıcısı çıkartması imkansız çok yapışıyor vs diyor doğru mu ?

Geri
Yukarı