Motosikleti tekerde tutamama

jestere1231231

Hectopat
Merhaba nk 250 sahibiyim. Tekere çekmemden yana hiçbir sıkıntım yok çok güzel çekiyorum ama tekere çektikten sonra gazı biraz daha açmama rağmen ön teker aşağı iniyor. Gazıda düşmücek şekilde ayarladığımda devir hemen sona geliyor ve kesiciye girip düşüyor. 1. viteste tekere çekiyorum 2. viteste çok uğraştırıyor. Sizce 1 de mi devam etmeliyim yoksa 2 de mi alıştırma yapayım?

Düşük viteslerde tork olarak R25 ve MT25'ten bile üstün bir motor. Rahatça tekere geliyor.
Tekere gelmesine gelir 125cc scooter ile teker bile yapıyorlar ama olay onu tutabilmek. Tam emin olmamak ile beraber tek silindirli bir 4 zamanlı motorun tutamayacağını düşündüm sadece.

Kanka bana da öyle geliyor ama çekebilen adamlar 50 CC ile çekiyor.
Çekse bile tutamaz ki 50cc motorun harcı ne ki?

Motorunuzun gücü yetmiyordur muhtemelen. Sonuç olarak Çinli tek silindirli 250cc bir motor bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki az Çinli motoru o zaman. Öyle mi?

Güçle alakası yok bunun. Yanlış devir/vites ve az/fazla verilen gaz ile alakası var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güçle alakası yok bunun. Yanlış devir/vites ve az/fazla verilen gaz ile alakası var.
Kişide deneyim ve yetenek olduktan sonra emin ol motor fark etmez elemanlar 125cc scooterla tekerde giderken ayağa kalkıp tek ayak üstünde dans ediyorlar. Ama öyle çok deneyimli ve yetenekli değilsen motor çok önemli.

Acaba bu adamın dişlileri, lastik ölçüleri tamamen benimkiyle aynımı.😂 21 Model motorun hala fabrika lastiğini kullanıyorum. Ama birkaç video da daha baktım genelde bu motorda 2 de başlıyorlar ve 3 e takmıyorlar. Zaten çok yakında büyük bir makineye geçicem o yüzden bunda birazcık alışıyımki afallamıyım.

Geri
Yukarı