Motospeed CK104 alınır mı?

Renarchi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kara Cuma'da almayı düşündüğüm bir klavye kullanan varsa deneyimlerinden bahsedebilir mi?
Mavi Switch almayı düşünüyorum uzun bir süre sonra yay sesi çıkarıyor mu? RGB kalitesi nasıl bahsederseniz çok iyi olur.

Yay sesi değil ama mavi switch ilk defa kullanacaksanız çok etkileyici ama bir o kadarda rahatsız edici bir şey. Ben lisedeyken almıştım bana yaklaşık 4 sene kadar eşlik etti sonra switchlerden bazıları basmamaya başladı. Tabi hem biraz şans işi hem de biraz kullanımla falan alakalı. Ben çok hor kullandım. Yeri geldi yumrukladım yeri geldi bira bardağıyla kola döktüm. Kasası sert ve soğuk metal, çok kaliteli bir hissiyatı var. Işıklandırması da hakeza çok güzel gözüküyor. Fiyatı da çok yüksek değilse giriş seviye için çok güzel bir mekanik klavye bence.
Edit: Ben 130TL gibi bir fiyata almıştım. Bence günümüzde 300TL falan üstündeyse @ADANALI011 arkadaşın dediği gibi tercih yapın.

Son düzenleme:
Kara Cuma'da almayı düşündüğüm bir klavye kullanan varsa deneyimlerinden bahsedebilir mi?
Mavi Switch almayı düşünüyorum uzun bir süre sonra yay sesi çıkarıyor mu? RGB kalitesi nasıl bahsederseniz çok iyi olur.

Hocam vallaha Rampage Gamepower Motospeed gibi vb ürünlerden uzak durun bunlar dış görünüşü güzel gösterip kullanılan teller Switch'ler dandik gidin adam akılı membran alın kaliteli kullanın ya da benim çok param var diyorsan gir SteelSeries al beyaz swtich ömrüde uzun.

Hocam vallaha Rampage Gamepower Motospeed gibi vb ürünlerden uzak durun bunlar dış görünüşü güzel gösterip kullanılan teller Switch'ler dandik gidin adam akılı membran alın kaliteli kullanın ya da benim çok param var diyorsan gir SteelSeries al beyaz swtich ömrüde uzun.
çok param olsa niye motospeed alayım ki apex 7 alırım direk

Geri
Yukarı