Motospeed CK62'de zorluk çeker miyim?

Aga Cinayet Var

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir klavye alacağım. Küçük istediğim için bu tür klavyeler bakıyorum. Mtospeed CK62'yi görünce çok hoşuma gitti. Küçük olması vb. ama biraz daha bakınca ok tuşlarının, F tuşlarının, insert, Del gibi tuşlarının da olmadığını fark ettim. Biraz garipsedim çünkü yerine nasıl bir sistem kurulduğunu bilmiyorum. Bir de redragon K552 var. Bunda saydığım F tuşları vb var. Ama CK62 daha güzel geliyor gözüme. İnternette de tatmin edici bir açıklama bulamadığım için aklım karıştı. CK62 alsam zorluk çeker miyim? Eğer kullanması zorsa redragona vs. bakacağım.

Yeni bir klavye alacağım. Küçük istediğim için bu tür klavyeler bakıyorum. Mtospeed CK62'yi görünce çok hoşuma gitti. Küçük olması vb. ama biraz daha bakınca ok tuşlarının, F tuşlarının, insert, Del gibi tuşlarının da olmadığını fark ettim. Biraz garipsedim çünkü yerine nasıl bir sistem kurulduğunu bilmiyorum. Bir de Redragon K552 var. Bunda saydığım F tuşları vb var. Ama CK62 daha güzel geliyor gözüme. İnternette de tatmin edici bir açıklama bulamadığım için aklım karıştı. CK62 alsam zorluk çeker miyim? Eğer kullanması zorsa redragona vs. bakacağım.

Hocam konuyu hortlattım ama Motospeed CK62 modelini aldınızmı bende almayı düşünüyorum bu yüzden sordum memnun musunuz?

Geri
Yukarı