Mount and Blade 2 Bannerlord Modlamak

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Warband'i 15-20 saat oynayıp sıkılıp bırakmıştım yıllaar önce. Şimdi Bannerlord oynama isteği geldi içime, yükledim ama gördüğüm bazı modlar çok daha fazla ilgimi çekti. Aslında yüklemek istediğim sadece 2 tane mod var. Zamanında Skyrim'i baya modlamıştım ama Warband oynarken hiç mod kurmadığımdan dolayı Mount and Blade oyunlarının modlaması nasıl oluyor hiçbir fikrim yok.

İlk mod, "Dismemberment Plus". Düşmanların kolunu kafasını kopartmayı sağlayan bu mod baya keyif katıyor gibi geldi oyuna. Ancak oyunu normalden daha fazla mı kolaylaştırıyor onu kestiremedim. Herkese tek mi atacağım mesela bu modu kurunca?

İkinci mod ise, Europe Campaign Map. Avrupa haritasını oyuna ekleyen bu map çok ilgimi çekti ama ne kadar özenle hazırlanmış bir mod olduğunu hiç bilmiyorum. Tek ilgimi çeken avrupa haritasında ülkelere savaş açabilecek olmam.
Ancak normalde oyunda Avrupa ülkeleri yok, karakter açarken şurada doğdu. Burada büyüdü vs. derkenki ülkeler modda bulunmayan yerler olursa bu durum mod ile oyunun çelişmesi gibi bir durum yaratır mı diye düşünüyorum. Moda özel diyaloglar eklenmiş mi mesela, bilmiyorum ama bilen illa ki vardır. O yüzden bu konuyu açtım zaten.

Sorularımın cevabı istediğim gibiyse bu iki modu kurmak istiyorum, Steam atölyeden halledilecek modlar mı yoksa Nexus falan gerektiren şeyler var mı? Teşekkürler.

Fark etmez hangisinden kuracağın ama Steam daha kolay. Ayrıca dismemberment Plus oyunu kolaylaştırmaz sadece gerçekçilik katar europe campaign mod ise özenle hazırlanmış bir moddur dene istersen.

Fark etmez hangisinden kuracağın ama Steam daha kolay. Ayrıca dismemberment Plus oyunu kolaylaştırmaz sadece gerçekçilik katar europe campaign mod ise özenle hazırlanmış bir moddur dene istersen.
İkisini de Steam Atöye'den abone olduğum anda yeterli olacak mı çalışması için? Hayır, hayır hayır bu kadar kolay olamaz :D.

İkisini de Steam atöye'den abone olduğum anda yeterli olacak mı çalışması için? Hayır, hayır hayır bu kadar kolay olamaz :D.

Harmony butterlib uiextenderex ve mod Configuration menu gerek dismemberment Plus'da fakat sürümü olmayabilir dismemberment Plus'un europe campaign e de neler gerekir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı