Çözüldü Mount and Blade: Bannerlord mod yükleme sonrası hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanglgn

Hectopat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknikeri
Selam, birkaç gündür aralıksız Bannerlord oynuyorum ve oyunu modladım. birkaç mod varken oyun açılıyor ama bu modlar dışında hangi modu yüklersem yükleyim hata alıyorum. Modları Votrex üzerinden kuruyorum. Hangi modların hata verdiğini ve hangi modların çalıştığını size SS'ler ile göstereceğim. Tahminimce versiyon hatası alıyorum ama nasıl düzelteceğimi dahi bilmiyorum. Aldığım hataları ve kullandığım modları size attım. Kırmızı kare ile işaretlediğim Vortex modu sekmesinde kullandığım modlar. Onlar dışında artı olarak herhangi bir mod yüklediğimde hata alıyorum.

[Women In Calradia modunu şimdilik indirdim, onu bu konu dışında tutalım. O modun çalışması için baştan bir save açılması lazım.]

Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png

Çözüm
Modların uyumlu olduğu sürümler var. Yeni güncelleme geldiyse bazı modlar sorun olabiliyor. Hangi sürümü önerdiklerine baktın mı?

Bakmadım, kendim araştırdım baktım. Bir bilginiz var ise yardımcı olur musunuz? Daha şimdi rts camera modunu yükledim ve bir savaşa girdim direkt crash verdi. Onu da atıyorum bakar mısınız?

Screenshot_2.png

Bakmadım, kendim araştırdım baktım. Bir bilginiz var ise yardımcı olur musunuz? Daha şimdi rts camera modunu yükledim ve bir savaşa girdim direkt crash verdi. Onu da atıyorum bakar mısınız?
Screenshot_2.png

Rts kamera eski sürüme sahip olduğu için hata veriyormuş.
Biraz daha detaylı araştırdığımda modların hiçbirinin oyunun kendi sürümü ile uyumlu olmadığını sadece birkaç modun şu anki sürümle uyumlu olduğunu fark ettim. :)

Modların uyumlu olduğu sürümler var. Yeni güncelleme geldiyse bazı modlar sorun olabiliyor. Hangi sürümü önerdiklerine baktın mı?

Peki geçmiş sürüme dönebiliyor muyuz?

Screenshot_2.png

Screenshot_2.png

Rts kamera eski sürüme sahip olduğu için hata veriyormuş.
Biraz daha detaylı araştırdığımda modların hiçbirinin oyunun kendi sürümü ile uyumlu olmadığını sadece birkaç modun şu anki sürümle uyumlu olduğunu fark ettim. :)

Peki geçmiş sürüme dönebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı