Mount And Blade: Bannerlord ne zaman indirime girer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım ya jeff bezos sizsiniz ya da tale Words'ün serial kodlarına erişen bir hackersınız. Her türlü iki ihtimal de heyecan verici. Eğer elinizde başka bir serial kod var ise onu sizden ( tabii kii mümkün ise ) indirim fiyatının birazcık altına satın almak isterim. Aslında kendime almak istiyordum, biraz para biriktirmiştim ardından bir arkadaşımın doğum günü oldu ve kendisine hediye alamadım. Kendisi Mount and Blade serisinin en büyük hayranlarındandır. Biriktirdiğim parayla sizden satın alabilirim. Eminim bu hediye hoşuna gider. Eğer kodunuz yoksa da diğer arkadaşlara yaptığınız yardımdan dolayı teşekkür ederim. Böyle kötü geçen günlerde biraz da olsa içimizi ısıttığınız için.
ikiside değil adamın hesabına baksana sadece 17 TB SSD si var. büyük ihtimal yayıncı.

İkisi de değil adamın hesabına baksana sadece 17 TB SSD'si var. Büyük ihtimal yayıncı.

17 TB SSD'si olan hacker olamaz mı? Belki de super Man'dir. Who can knows? Kendisi tarafından duymadığımız sürece murat menteş şairimizden bir söz ile bitirmek isterim " bazı ihtimaller ihtimal olarak kalmaya mahkûmdur ".

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı