Mount And Blade: Bannerlord ne zaman indirime girer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@benveflütümle İçim el vermedi, sen de ekle aynı şekilde. Bana oradan şifre yaz, burada söyleyeyim diğer arkadaşta olduğu gibi. Doğruysa göndereyim, boşuna konuyu dağıtmış olmayayım. Yalnız bu sefer de yok dersen artık yapacak bir şey yok. :D Artık kafanı duvara vurup intihar mı edersin yoksa ilk arabanın önüne mi atlarsın bilemem.

Ses yok, intihar etti galiba. İyi bir şey yapayım dedim adam fazla yardımseverlikten gitti usta. :D

Son düzenleme:
Tam sans kapıyı bir kez calar diyecektim 2. kez çaldı. Bakalim bu sefer açıcak mi kapıyı 😁

@benveflütümle İçim el vermedi, sen de ekle aynı şekilde. Bana oradan şifre yaz, burada söyleyeyim diğer arkadaşta olduğu gibi. Doğruysa göndereyim, boşuna konuyu dağıtmış olmayayım. Yalnız bu sefer de yok dersen artık yapacak bir şey yok. :D Artık kafanı duvara vurup intihar mı edersin yoksa ilk arabanın önüne mi atlarsın bilemem.

Ses yok, intihar etti galiba. İyi bir şey yapayım dedim adam fazla yardımseverlikten gitti usta. :D
Dur dur. Yemek yemeye gidiyorum 15 dakika sonra ekleyeyim seni.

Adam sözünün eri çıktı, helal olsun vallahi. Beton yetmez hocam 😀.

Dosya Ekleri

• IMG_20200510_174306.jpg
    IMG_20200510_174306.jpg
    201,1 KB · Görüntüleme: 42

Reis, hani imkan varsa ben de bir tane isterim. :)

@marcel'o Yok, aslında 2. hediyeyi vermek yoktu kafamda da konuyu açan arkadaşın yerine kendimi koyup empati yaptım. O yüzden içim rahat etmedi.

Hocam ekleyemiyorum :( Steam hesabımın şifresini unutmuştum, yeni açtığımda da harcama yapamadığımdan ekleyemedim :( Neyse artık...

Hızlı davranarak şu an sosyalde aktif olmamın ödülünü aldım galiba, nasıl mutlu oldum anlatamam 🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı