Oyun Mount and Blade II: Bannerlord 149,99 TL!

Geldi mi kodlar?
bana gelmedi. twitterdan da yazdım. geri yazdılar işte supporta yazın diye ama 2 tane aktif şikayetime de cevap yok.

parayı istemediğimi, kodu istediğimi söyledim. yapamayacaklar ise de paramı geri verin diye yazdım. ama henüz hiçbirine cevap gelmedi maalesef. yani muhatap da yok. ne yapacağım bilemiyorum

İptal olduğuna dair bildirim geldi. Para iadesi oldu yeniden denedim yine aynı şeyi yaptı. Parayı çekti ve inceliyoruz falan felan diye mail attı çok saçma olduğunu düşünüyorum. Ama şunu da farkettim Ziraat Bankası hesabımda ki mail ile HB üzerinde ki mail farklı acaba ondan dolayı olmuş olabilir mi diye de şüphedeyim.

Son düzenleme:
Hocam GeForce NOW'da oynamak istiyorumda bu internetle nasıl oynanır evde 5GHz var ama bilgisayar desteklemiyor gerekirse yeni konu açar onun için ürün alırım sizce nasıl oynatır?

Eki Görüntüle 1556763
Ben 16Mbps ile oynuyorum senin ki oynatır ama kablo bağlayıp oynamanı tavsiye ederim kablosuz sıkıntı yaşayabilirsin.

bana gelmedi. twitterdan da yazdım. geri yazdılar işte supporta yazın diye ama 2 tane aktif şikayetime de cevap yok.

parayı istemediğimi, kodu istediğimi söyledim. yapamayacaklar ise de paramı geri verin diye yazdım. ama henüz hiçbirine cevap gelmedi maalesef. yani muhatap da yok. ne yapacağım bilemiyorum
Hocam geldi mi sizinki ?

Ya kardeşim sen ne güzel insansın ucuzdan aldım sayende sağolasın.
Aynı gün içinde geldi kod. Kodu alabilmek için telefon doğrulaması yapmak gerekiyor. e-posta adresinize gelen mail den yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı