Oyun Mount and Blade II: Bannerlord 149,99 TL!

Bende papara ile 29 ekimde satın almaya çalıştım ödemeyi çekti kod gelmeyince iptal ettim ödeme iade papara hesabıma gelmedi durumu humblebundle ekibine mail yolladım sizden çekim yapmadık diye mesaj geldi.Böyle olunca papara desteğe yazdım provizyonda mı kaldı diye onlarda hesap detaylarına erişimimiz yok 7 iş günü içerisinde iadeniz yatmadığı durumunda siteden iade mesajını mail olarak atmamı istediler bakalım para içerde kaldı.

Humble Bundle'ı henüz yeni duyanların olması tuhaf hissettirdi. Bundan 7-8 yıl önce 1 dolara 15 oyun verdiğini de hatırlamazsınız sanıyorum. Kendileri son derece güvenilir. Bannerlord'un da şu an ucuz olmasının nedeni indirim değil, fiyatının güncellenmemiş olması. Her an 350 TL ve üzeri güncelleme alabilir.

Ben de az önce Enpara sanal kart ile satın aldım. Parayı çekti ve siparişimin incelemede olduğuna dair mail aldım. Sürecin ne kadar sürede tamamlandığını ya da iptal edildiğini buraya eklerim.

Satın alıp kodu gelen var mı ? Enpara ile alacağım oyunu. Dolandırılmak istemiyorum.
Ben akbank aracılığı ile satın almaya çalıştım.Satın alım reddedildi,para iadesi yaptılar.Tekrardan satın almaya çalıştım.Bir daha reddettiler ama bu sefer para hesabıma yatmadı.Banka ile konuştuğumda 10 iş günü içerisinde gelmezse paranız iade edilecektir dedi.Bekelemedeyim ve hiç memnun kalmadım.Desteklerine yazıyorum cevap veren yok.

Bende dün satın almıştım siparişi iptal ettiler hesabımdan para çekildiği halde bana bu aşağıda ki yazıyı gönderdiler tekrar mail attım bekliyorum geri dönüş olacak mı diye.

Üzgünüz ama Mount & Blade II: Bannerlord siparişiniz iptal edildi.

Maalesef ödeme ayrıntılarınızı doğrulayamadık.

Bankanızdan veya kredi kartınızdan ücret almadık ve almayacağız.

Herhangi bir sorununuz veya sorunuz varsa, lütfen destek sayfamızı ziyaret edin:

Sürecin ne kadar sürede tamamlandığını ya da iptal edildiğini buraya eklerim.
Az önce cancelled olduğuna dair mail geldi ve eş zamanlı olarak para hesabıma geri döndü. Bu kez sanal kart ile değil doğrudan banka kartı ile deniyorum. Bence sorun 3D Secure olarak işlem yapamamasından kaynaklanıyor. Başta bir doğrulama yapsa bu kadar uzun süre bekletmesine gerek olmayacak.

Geri
Yukarı