Oyun Mount and Blade II: Bannerlord 149,99 TL!

Son satın alımda tekrar red yedim ve bu kez de Papara'dan denemek istedim. Aynı mail adresimle 2014'ten kalan eski bir Humbe Bundle hesabım olduğu aklıma geldi. Giriş yaptım, denedim ve sonuç başarılı. Birkaç saniye içinde bekletmeden Steam kodunu teslim etti.

Screenshot 2022-11-03 014037.pngScreenshot 2022-11-03 013942.png

Arkadaşlar site güvenli mi doğum günümde almayı düşünüyorum da çünkü Warband'in o kötü grafiklerinden sıkıldım.

Dün Halkbank sanal pos ile aldım. Herhangi bir sıkıntı olmadan kod anında geldi.

Tamamdır teşekkür ederim.

Arkadaşlar peki Humble Bundle cüzdanına mı para atıp alsam daha iyi? Yoksa direkt mi alsam daha iyi olur daha hızlı olur?

Bildiğiniz gibi oyun 149,99 TL'lik indirimsiz fiyatından güncel indirimsiz fiyatı olan 349,99 TL'ye yükselmişti. Şu anda Steam üzerinde indirimde 279,99 TL olan bu oyunu Humble Bundle üzerinden 149,99 TL'ye alabiliyorsunuz. Sunduğu oyun süresini ve kalitesini düşününce gayet ucuz.

Ben aldım da, kod e-postamıza geliyor değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi oyun 149,99 TL'lik indirimsiz fiyatından güncel indirimsiz fiyatı olan 349,99 TL'ye yükselmişti. Şu anda Steam üzerinde indirimde 279,99 TL olan bu oyunu Humble Bundle üzerinden 149,99 TL'ye alabiliyorsunuz. Sunduğu oyun süresini ve kalitesini düşününce gayet ucuz.

Ben 4 saat önce aldım ne zaman gelir? bazı kullanıcılara 2 saatte ya da aldıkları gibi gelmiş.

Ben 4 saat önce aldım ne zaman gelir? bazı kullanıcılara 2 saatte ya da aldıkları gibi gelmiş.
Anında olabileceği gibi birkaç kez reddedildikten sonra farklı denemede de alabilirsin. İki kez reddedildim ve iade anında yattı. Sistem çoğunlukla yeni açılan hesaplarda bekletiyor sanırsam. Şansınızı deneyin.

Geri
Yukarı