Oyun Mount and Blade II: Bannerlord 149,99 TL!

Parayı çekti ama mail üstünden beklemede yazıyor bakalım neler olacak.

Dosya Ekleri

• IMG_20221029_125748.jpg
    IMG_20221029_125748.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 194
Ödemeyi yaptıktan yaklaşık 5 saniye kadar sonra mailden kodu yolladılar. Mailden tüm postalar şeklinde kontrol etmekte fayda var bekleyen arkadaşlar için.

Papara ile aldım dün gelmedi kod iptal sağladım iade de gelmedi bana cogu kişinin dakikalar içinde gelmiş anlamadım ticket atıyorum cevap veren yok

benim papara card ile yapmış olduğum siparişi iptal ettiler. neden olarak failed payment yani başarısız ödeme diyor. hatta parayı çekmedik ve çekmeyeceğiz demişler e-mailde. fakat benim paparadan para çekilmiş. yazdım ama cevap veren de yok. ne yapacağız bilemiyorum.

benim papara card ile yapmış olduğum siparişi iptal ettiler. neden olarak failed payment yani başarısız ödeme diyor. hatta parayı çekmedik ve çekmeyeceğiz demişler e-mailde. fakat benim paparadan para çekilmiş. yazdım ama cevap veren de yok. ne yapacağız bilemiyorum.
Aynı durum bende de söz konusu çekim yaptı ama iptal ettim parayı çekmedik diye mesaj gelmişti ödeme dekontu mail olarak at geri dönüş olursa şanslısın.

M&B: Warband'dan sonra oynamadım, Svadya Sövalyeleriyle az at koşturmadık :) Almaya değer mi acaba?
Ben hala Warband oynuyorum ve tesadüfe bak ben de şovalye birlikleri ile Svadya ile oynuyorum. Bence Warband bile böyle iyiyse sonra çıkanlar çok daha iyidir.

Dekont gönderebilirsin.

Bannerlord tarzı oyunları sevemiyorum. Açık dünya oyunun bir tık daha büyüğü gibi geliyor. En azından benim oyun tarzıma büyük. Biri oynarsa seyrederim. Onun dışında güzel oyun.

Geri
Yukarı