Mount and Blade II: Bannerlord yeni sürümlerde düşmanlar ölmüyor

Wostid Reis

Decipat
1000 saatim var. Son güncellemelerden sonra bu gerçekten de çok canımı sıkmaya başladı. Adamlar sürekli kalkan tutuyor, savaşamıyorsun saldırmıyorlar da. Sadece kalkan. Hani tekme atayım kılıçla vurayım yok. Sersemledikden sonra sen vurana kadar direkt kalkana geçiyorlar zaten. Xorberax falan iş yapmaz olmuş. Köylüler bile çapulcu ayarlarında sizin saldırılarınızı çok basit engelleyebiliyor. Bunun çözümü var mı?

Artık şahsi yeteneğiniz ile bir yere kadar savaşabiliyorsunuz. Statlarınızı yükseltmeden sizden daha iyi birimleri yenmeniz zor, yeteneklerinizi arttırdıkça daha hızlı vurmaya başladığınız zaman eskisi gibi düşmanları kesmeye başlarsınız.

Artık şahsi yeteneğiniz ile bir yere kadar savaşabiliyorsunuz. Statlarınızı yükseltmeden sizden daha iyi birimleri yenmeniz zor, yeteneklerinizi arttırdıkça daha hızlı vurmaya başladığınız zaman eskisi gibi düşmanları kesmeye başlarsınız.

Fark ettim zaten hocam. Artık NPC'ler zeki olmuş. Eskisi gibi aptal savaşmıyorlar. Biraz daha gerçekçi olmuş.

Fark ettim zaten hocam. Artık NPC'ler zeki olmuş. Eskisi gibi aptal savaşmıyorlar. Biraz daha gerçekçi olmuş.
Eskiden bütün NPC'ler kötü dövüşüyordu şimdi ise bütün NPC'ler çok iyi dövüşüyor. Özellikle düşük seviyeli köylüler beceriksiz ve çok vuruyordu artık becerikliler ve çok buluyorlar. Taleworlds yine oyunu mahvetti tahminen 6 ay sonra falan fixlerler bu saçmalığı...

Yeni konular

Geri
Yukarı