Mount and Blade Warband askerlerin moralini düzeltmek

türkishlokum

Centipat
Öncellikle sorunumu anlatayım, arkadaşlar ben oyunu satın aldım. Oyunu hilesiz şekilde oynamaya çalıştım lakin yapamadım. Sonra tabii ki bende hileye başvurdum :). Şu an da 320 kişilik bir ordum var kapasitem ise 2 bin. Ama benim bu askerlerimin morali hep bozuk. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Hileli veya hilesiz şekilde, askerim çok olduğundan moral düşük olduğunu biliyorum ama hepsi ayrılmaya başladı. Şimdiden teşekkürler.

Tamam 100 kişiden gezeceğim ve zaten hepsine istedikleri yemeği veriyorum. Yedikleri önlerinde yemedikleri arkasında :). Zaten askerlerimi övüyorumda yaparsınız aslanlar gibi gibi şeylerde diyorum ama çıkıp gidiyorlar ordudan.
Dediğim gibi, moralin azalmasının en büyük sebebi çok fazla askerle gezmen. Asker sayısını düşürüp yemek çeşitliliğini arttırırsan farkı göreceksin.

Hocam peki hiç düşmeme şansı var mı? Kalabalık ordudan gezerek.
TweakMB ile asker sınırını arttırırsan belki işe yarayacaktır ama emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakabilirsin.

TweakMB ile asker sınırını arttırırsan belki işe yarayacaktır ama emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakabilirsin.

Asker sınırım 2 bin civarı.

O kadar fazla kişi olunca envantere her çeşit yemekten bol bol koyman lazım. Sürekli kalabalık savaşlara girmen ve kazanman lazım. Ancak bu şekilde moral yükseltirsin.

O kadar fazla kişi olunca envantere her çeşit yemekten bol bol koyman lazım. Sürekli kalabalık savaşlara girmen ve kazanman lazım. Ancak bu şekilde moral yükseltirsin.

Dediğinizi de yapıyorum ama ya ortalamanın altında ya da düşük oluyor. Hileli şekilde moral verebilirim ama oyun dosyalarında sıkıntı olur diye ürküyorum.

Cheat Engine programıyla asker sayısını düşür. Bu şekilde moral yükselten şeyler yapman kolaylaşır sayı az olunca ve moral yükselince asker sayısını tekrar eski haline getir.

Yeni konular

Geri
Yukarı