Mount and Blade Warband mod tavsiyesi

batuzbk

Hectopat
Tekrar Warband'e başlayacağım. Daha önce hep modsuz oynamıştım şimdi de ne indirsem bilmiyorum. Steam çer çöp dolu bilgim de yok modlar hakkında bilen biri önerebilirse sevinirim.

Tekrar Warband'e başlayacağım. Daha önce hep modsuz oynamıştım şimdi de ne indirsem bilmiyorum. Steam çer çöp dolu bilgim de yok modlar hakkında bilen biri önerebilirse sevinirim.
Bir mod vardı aşırı iyiydi adını unuttum bulursam yazarım.
Bir mod vardı aşırı iyiydi adını unuttum bulursam yazarım.
In The Name Of Jerusalem'miş hocam modun adı.

Hocam diplomacy i duymuştum neler getiriyor?

Dövüş animasyonları değişiyor. Kılıç sallarken bu bilek kasma kıbzıyla döndürüyor. Diplomasi özellikleri getiriyor. Diğer devletlerle ticaret anlaşması, savunma anlaşması, dostluk anlaşması ve saldırmazlık paktı yapabiliyorsunuz. Garnizona asker getirtmek için ekip gönderiyorsunuz. Siz toplamıyorsunuz onlar getiriyor. Asker de eğitebiliyorsunuz kalenizde. Devriye oluşturup kaleleri köyleri koruyabiliyorsunuz. Ekonomi bakanınız var hazine bilgilerini falan söylüyor. Ek olarak bu saydığım özellikler Ottoman Scenario modunda da var.

Dövüş animasyonları değişiyor. Kılıç sallarken bu bilek kasma kıbzıyla döndürüyor. Diplomasi özellikleri getiriyor. Diğer devletlerle ticaret anlaşması, savunma anlaşması, dostluk anlaşması ve saldırmazlık paktı yapabiliyorsunuz. Garnizona asker getirtmek için ekip gönderiyorsunuz. Siz toplamıyorsunuz onlar getiriyor. Asker de eğitebiliyorsunuz kalenizde. Devriye oluşturup kaleleri köyleri koruyabiliyorsunuz. Ekonomi bakanınız var hazine bilgilerini falan söylüyor. Ek olarak bu saydığım özellikler ottoman scenario modunda da var.

Hocam modu kurdum oynuyorum da kendi krallığımı kurdum şimdi ilk aldığım kalede kaldı muhasebeci ve komutanım yeni aldığım şehre taşıyamıyorum sarayı. Bir de elçi falan gönderemiyorum başkanla konuşup nasıl oluyor biliyor musunuz?
Bir de aldığım şehiri başta kendime almayı unuttum şimdi alamıyorum. Başkanla konuştum öyle bir diyalogda yok.

Geri
Yukarı