Mount and Blade: Warband Sabit 60 FPS sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistem almıştım, bugün elime ulaştı. GTA V indiriyorum, indirirken vakit geçsin diye Warband indirdim. Oyuna girdim ancak grafik ayarlarını değiştirsem de sabit 60 FPS alıyorum. Birçok foruma, konuya baktım ancak bir çözüme ulaşamadım. Sabahtan beri bununla uğraşıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem aldıysan muhtemelen MSI Afterburner ile bir şeylere bakmışsındır, Afterburner ile gelen RivaTuner Statistics diye bir zımbırtı var, onu açtığında max. framerate ayarını monitör Hz değerine sabitliyor o. O programa gir max. framerate değerini 0 yap.

Launcher'daki ayarlar bölümünde dikey senkronizasyonun açık olmasından kaynaklanabilir. Açıksa kapatınız.

AMD Radeon'dan kapattım. GTA V ayarlarından v-Sync'i kapattım, GTA V'de sorun yok ancak Warband'de sorun devam ediyor.
Yeni sistem aldıysan muhtemelen MSI Afterburner ile bir şeylere bakmışsındır, Afterburner ile gelen RivaTuner statistics diye bir zımbırtı var, onu açtığında Max. Framerate ayarını monitör HZ değerine sabitliyor o. O programa gir Max. Framerate değerini 0 yap.

Şu an baktım zaten 0.

Yeni konular

Geri
Yukarı