Mount and Blade Warband senaryolu mod önerisi

BedirhanYalcin

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400/8 GB RAM/UHD 630
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Mount and Blade Bannerlord çıktı fakat benim PC kötü olduğundan oynayamıyorum ve ben de Warband oynamak istedim ama modlu.
Ben pek mod bilmem. Eğer biliyorsanız bana senaryolu mod önerir misiniz? Olayın içine senaryo katılınca eğlenceli oluyor.
Eğer biliyorsanız bana mod önerebilir misiniz?

Ottoman empire modu vardi istersen bir bak. Bu arada oyununuz orijinal değil mi? Steam atölyede var çünkü.

Son düzenleme:
Osmanlı Senaryosu
En meşhurlardan olabilir ben oynamıştım güzeldi oynamadıysan öneririm.
Ayrıca Mount&Blade With Fire and Sword oynamadıysan onu da denemelisin.

Son olarak konuya uğrayan arkadaşlar daha önce oynadığım bir modun adını unuttum yardım ederse sevinirim. Hatırladığım kara şövalyeler felan vardı yoldaşlarla göreve felan gidiliyordu sanırım pek hatırlamıyorum ama güzeldi teşekkürler şimdiden

Ottoman empire modu vardi istersen bir bak. Bu arada oyununuz orijinal değil mi? Steam atölye de var çünkü.

Orjinal değil yaşım küçük olduğundan oyun alamıyorum ama ileride param olunca oynadıgım oyunları almayı planlıyorum.
osmanlı mod bu galiba degil mi??

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1 KB · Görüntüleme: 571
Ottoman mod ile Osman'lı mod aynı mı çünkü biriniz ottoman demiş biriniz Osman'lı eger aynı degilse ikisini de indirmeyi düşünüyorum.

Orjinal değil yaşım küçük olduğundan oyun alamıyorum ama ileride param olunca oynadıgım oyunları almayı planlıyorum.
osmanlı mod bu galiba degil mi??
İlgili ModDB sayfasından da indirebilirsin modları. Bunun için modun Taleworlds Forumundan konusunu bul. Korsan sorun çıkartabilir ama modlarla ilgili. Oyununun mevcut versiyonuyla botun istediği oyun versiyonuna dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı