Mount and Blade Warband senaryolu mod önerisi

Cihat ve haçlılar. Andolu Selçuklu Devleti'nin aleaddin keykubat döneminde geçen mod. Başlıktan senaryoyu az çok anlarsınız zaten. Özellikle orta doğu çok detaylı, mod çok zevkli. Ama başlangıçta kesinlikle nativedaki gibi kendi ordunuzu kurmaya çalışmayın, bir lordun veya Emir'in ordusuna asker olarak yazılın. Yoksa çok zorlanırsınız.

Arkadaşlar yalnız bu modlar çok kapasiteli değil mi yani 2 GB'lik mod var?
Benim için kapasite önemli değil de inşallah bütün verdiğiniz modlar güzeldir ben evlat modu nu oynamıştım bir ara.
Benim için kapasite önemli değil de inşallah bütün verdiğiniz modlar güzeldir ben evlat modu nu oynamıştım bir ara.
Evlat Modunu Bitirmişim Tamda Yükleniyordu İptal Ettim :)

Evlat modunu bitirmişim tamda yükleniyordu iptal ettim :)

Oyun içeriğine o kadar şey ekliyorlar ve değiştiriyorlar ki. 2 GB'a değer şekilde yani.

Azgad, evlat tatil, evlat, light and darkness güzel senaryolu oyunlardır dene bence.

Osmanlı senaryosu.
En meşhurlardan olabilir ben oynamıştım güzeldi oynamadıysan öneririm.
Ayrıca Mount&Blade with fire and sword oynamadıysan onu da denemelisin.

Son olarak konuya uğrayan arkadaşlar daha önce oynadığım bir modun adını unuttum yardım ederse sevinirim. Hatırladığım kara şövalyeler falan vardı yoldaşlarla göreve falan gidiliyordu sanırım pek hatırlamıyorum ama güzeldi teşekkürler şimdiden.

Evlat yanlıs hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı