Mount and Blade WB alınır mı?

peki alınır mı warband indirimli falan olsa yoksa dediğim gibi diğer türlü mü indirmek mantıklı
Çok eski bir oyun açıkçası, oynaması sarıyor. 90 TL eder mi tartışılır ama bence satın almanız daha iyi olur. Hem orijinal Steam kütüphanenizde durur hem de firmaya destek olmuş olursunuz.

peki alınır mı warband indirimli falan olsa yoksa dediğim gibi diğer türlü mü indirmek mantıklı
Kesinlikle değer. Oyunun hikaye modu beni çok sarıyordu. 90 saatlik save`im vardı ama o dosyayı kaybettim. Dünyanın içinden geçmiştim. :D 90 TL ye değer mi tartışılır ama firmaya destek verilmesi lazım.

Maalesef artan kur ve ekonomik durumdan ötürü Steam yapmasa bile oyun firmaları bireysel refleks ile son zamanlarda ciddi bir fiyat arttırımına girdiler. Bu noktada indirim zamanları haricinde bir oyunu dümdüz satın almak maalesef biz pc oyuncuları için giderek zor bir hal almaya başladı (Allah konsolcuların yardımcısı olsun.). Hal böyleyken anlaşılan Talewords firması da bu kervana katılmış gibi... Oyuna gelecek olursak; Bence Mount & Blade Warband, 2010'larda çıkmış en iyi oyunlardan birisi. Sağladığı özgürlük hissiyatı ve büyük boyutlu savaş tecrübesi ile Ortaçağ ve fantastik diyarlara meraklı her oyuncunun deneyimlemesi gereken bir oyun. İndirim zamanı bildiğim kadarıyla en yakın Sonbaharda veya Black Friday'de olması gerekiyor. O zamanlarda indirime girdiğinde almanızı öneririm.

Geri
Yukarı