Mount & Blade 2 Bannerlord almaya değer mi?

Blorse

Decapat
Almayı düşündüğüm bir Red Dead Redemption 2 bir de Mount & Blade 2 Bannerlord var. Sizce almaya değerler mi? Özellikle Bannerlord hakkında çok az şey biliyorum. Oynanışı, tekrara düşüp düşmemesi, erken erişimde bile olsa şu anki durumu nasıl? Kendisini oynatır mı?

Almayı düşündüğüm bir Red Dead Redemption 2 bir de Mount & Blade 2 Bannerlord var. Sizce almaya değerler mi? Özellikle Bannerlord hakkında çok az şey biliyorum. Oynanışı, tekrara düşüp düşmemesi, erken erişimde bile olsa şu anki durumu nasıl? Kendisini oynatır mı?
Aralarından kesinlikle RDR2 ama Bannerlord da iyi oyundur.

Oyun oynamayı seven ama çok seçici oldugum için fazla çeşitli oyun oynayamayan birisiyim ne yazık ki. Uzun zamandır oynayabildigim 2 oyundan birisi Warband serileridir. 1 haftadırda Bannerlord'u oynuyorum ama Warband'tan aldıgım zevki alamadım şu ana kadar. Tabii oyunun tam sürümü degil, hatalar falan var şu an. Sebebi birazda bu olabilir...

Bir gün canım Bannerlord oynamak istedi. Daha ilk kez oynayacaktım. Kalktım ve bilgisayarımı açtım, karakterimi oluşturdum. Yaklaşık 20 dakika sonra oyundan çıkıp warband geçtim ve warbandın üstüne olmayacağını öğrenmiş oldum.

Bannerlord ve Warband arasindaki farklar neler peki? Neden Warband'i daha oynanabilir buluyorsunuz?
Bannerlord ilk çıktığında oynadım birkaç saat ve gerçekten sıkıldım. Oturup üzerine düşünmedim bu oyun beni neden hemen sıktı diye. Şu sıralar yine warband başladım ve gerçekten oyun asla sıkmıyor. Denemediysen gerçekten hemen indir, satın al, yükle, aç, oyna ama oyna yani.

Warbandda 200, Bannerlordda 60 saatim var. Hızlı ve keskin oynanışı ordu yönetmenin veya orduda çatışmanın verdiği haz, 200 300 kişilik askerlere ister pata küte ister taktiksel yaklaşabildiğiniz, harika bir sanbox oyunudur kendisi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Henüz erken erişimde olduğu için optmizasyon biraz sorunlu ve ufak tefek buglara sahip. Onun dışında epic kuponu ile harcayabileceğiniz en iyi 60 TL olur.

Geri
Yukarı