Mount Blade and Warband'de zaman nasıl hızlandırılır?

İşletim sistemi
Windows 10

Janissaryyyyyyy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Mount Blade and Warband oynarken zaman çok yavaş geçiyor, CTRL space yapıyorum fakat yine çok yavaş. Nasıl zaman geçmeyi hızlandırabilirim? Örneğin CTRL space basarken geçen 1 saati 1 güne çevirebilirim. Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Mount Blade and Warband oynarken zaman çok yavaş geçiyor, CTRL space yapıyorum fakat yine çok yavaş. Nasıl zaman geçmeyi hızlandırabilirim? Örneğin CTRL space basarken geçen 1 saati 1 güne çevirebilirim? Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil.

Sanırım köyünde bir yer inşa ediyorsun ve onun inşa edilmesi çok uzun sürdüğü için bu konuyu açtın. Warband'ın en anlamsız özelliklerinden biri köyleri geliştirmek aşırı uzun ve getirisi az. Yakında bir kale de dinlen veya kamp kur o kadar hızlı olduğu zaman erzak yetiştiremeyeceksin zaten. Bir de alakadar bir mod var mı diye bak.

Sanırım köyünde bir yer inşa ediyorsun ve onun inşa edilmesi çok uzun sürdüğü için bu konuyu açtın. Warband'ın en anlamsız özelliklerinden biri köyleri geliştirmek aşırı uzun ve getirisi az. Yakında bir kale de dinlen veya kamp kur o kadar hızlı olduğu zaman erzak yetiştiremeyeceksin zaten. Bir de alakadar bir mod var mı diye bak.
Kanka hem bilgisayarım çok kötü güç tasarrufunda çünkü diğer modlarda laptop ısınıyor götürecektim bilgisayarcıya virüsten dolayı korktum bende warband oynamaya karar verdim fakat günlerin yavaş geçmesinden şikayetçi oldum forumlara baktım fakat tam bir cevap bulamadım bende o yüzden buraya yazmak istedim

Geri
Yukarı