Mount and Blade: Warband'de iskelet

Sasukeeee

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ninja,Sasuke pataklamada doktora yapmış
Arkadaşlar bulugha kalesinde iskelet var, bu ne acaba?

resim_2021-01-26_203859.png

Anlamadım şey madem iskeletin olayı var. Farklı ırk eklediniz oyuna neden kaldırırsınız ki?
Yanlış hatırlamıyorsam Kara Şövalyeler oyunun belirli bir süresinden sonra ortaya çıkıp çok büyük bir güçle Kalradya'yı fethetmeye başlıyorlarmış. Oyunun en iyi zırhına sahip olmalarının da etkisiyle oyunu oldukça zorlaştırdıkları için kaldırıldılar diye biliyorum. Artık Warband kitlesi de eridiği için bu söylentiler pek fazla bulunmuyor.
Fakat hala bazı modlarda Kara Şövalyeler'i bulabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam Kara Şövalyeler oyunun belirli bir süresinden sonra ortaya çıkıp çok büyük bir güçle Kalradya'yı fethetmeye başlıyorlarmış. Oyunun en iyi zırhına sahip olmalarının da etkisiyle oyunu oldukça zorlaştırdıkları için kaldırıldılar diye biliyorum. Artık Warband kitlesi de eridiği için bu söylentiler pek fazla bulunmuyor.
Fakat hala bazı modlarda Kara Şövalyeler'i bulabilirsiniz.
Yok hayır, yanlış hatırlamıyorsunuz. Hatta bu Kara Şövalyelere karşı oynamıştım bir modla. 30 kişiyle 150 civarı kişilik ortalama ordumu dağıttıklarını hatırlıyorum.

Sanırım Kalradya'nın herhangi bir köşesinden geliyorlardı ilk olarak.

Yok hayır, yanlış hatırlamıyorsunuz. Hatta bu Kara Şövalyelere karşı oynamıştım bir modla. 30 kişiyle 150 civarı kişilik ortalama ordumu dağıttıklarını hatırlıyorum.

Sanırım Kalradya'nın herhangi bir köşesinden geliyorlardı ilk olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir zırhları var. Bir de kara şövalyelerle oynayabildiğimiz modun ismi nedir?

Böyle bir zırhları var. Bir de kara şövalyelerle oynayabildiğimiz modun ismi nedir?
Tam olarak hatırlamıyorum ama hikaye modlarından biri olsa gerek.

@Egoistt @Akari
Eve yeni geldim, modsuz bir şekilde tüm eşyalara göz gezdiriyordum. Aşağıda bulduğum birkaç tuhaf şey var. Ayrıca yanlış hatırlamıyormuşum, silah da varmış.

1611689243439.png

1611689310980.png

1611689344745.png

1611689212309.png

1611689130852.png

Son düzenleme:
Tam olarak hatırlamıyorum ama hikaye modlarından biri olsa gerek.

@Egoistt @Akari
Eve yeni geldim, modsuz bir şekilde tüm eşyalara göz gezdiriyordum. Aşağıda bulduğum birkaç tuhaf şey var. Ayrıca yanlış hatırlamıyormuşum, silah da varmış.

Eki Görüntüle 854012
Eki Görüntüle 854013
Eki Görüntüle 854015
Eki Görüntüle 854011
Eki Görüntüle 854010
Demek ki tam silmemişler her şeyi. Bunlar kara şövalye zırhı olabilir. Keşke hikayesini bilebilseydik.
Silah olmasını beklemiyordum. Oyun ortaçağda geçerken nasıl bir silah olabilir? Cidden güçlü birlikler olacaklarmış galiba. Ayrıca yukarıda bir bağlama mı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı