Sürprizbozan Mount & Blade: Bannerlord bilinmeyen easter egg buldum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abdullah önal

Hectopat
Evet başlıkta gördüğünüz gibi. Turnuvadayım, dövüştüm dövüştüm. Karım da var turnuvada. En sona ikimiz kaldık ve ben bilerek ona yenildim. Hiçbir bahse girmedim ve zaten biliyorsunuz ki turnuvada para ödülü değil item ödülü oluyor. Karıma yenilince oyun bana 45612 dinar verdi.
Belki çok fazla gözükmeyebilir ama gerçekten bu oyun için uçuk bir rakam.

Evet başlıkta gördüğünüz gibi. Turnuvadayım, dövüştüm dövüştüm. Karım da var turnuvada. En sona ikimiz kaldık ve ben bilerek ona yenildim. Hiçbir bahse girmedim ve zaten biliyorsunuz ki turnuvada para ödülü değil item ödülü oluyor. Karıma yenilince oyun bana 45612 dinar verdi.
Hayır uçuk değil karın olmuşsa parayı bulmuşsundur ben 2-3milyon kazanıyordum tabi demirci değilsen sana uçuk gelebilir.

Hanımcılık kazandı.

Söylediğinizden çok daha fazla kazanmıştım.

Hayır uçuk değil karın olmuşsa parayı bulmuşsundur ben 2-3milyon kazanıyordum tabii demirci değilsen sana uçuk gelebilir.

2milyon parayı da gördüğüm oldu az oynamadım ama bedavaya para kazandırdığı için belirtmek istedim.

+ yeni lord olduğum için param yoktu o yüzden abartmış olabilirim

Aslında easter egg değil. Şöyle ki, eğer yoldaşlarınla aynı turnuvaya girerseniz(aile fertlerin, normal yoldaşların da olabilir...), sen kaybetsen bile yoldaşların kazanırsa para ve ödül sana gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı