Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

İlk oyunu oynamadım. 2. oyun alınır mı?
Net oynanır. Ama oyunun mantığını videoları izleyerek kavra. Mesela ben ilk oynadığımda ne yapacağımı anlamadığım için yaklaşık 5-6 saat oynadıktan sonra hile moduyla turnuvaların maximum bet oranını yükseltmiştim. Ve hileyle oynadığımdan canım sıkılmıştı. 50 saat oynadıktan sonra silmiştim o saveyi. Ve başka bir save açtım. O savede oyunun mantığını anladığım için hilesiz bir şekilde 200-300 saat oynadım. Ve oyunu bitirme aşamasına geldim. Kaçırma şuan hazır indirimdeyken.

İlk oyununu oynamasanız da oyun çok güzel ancak üstteki arkadaşın dediği gibi mantığını kavramanız daha iyi olabilir ve daha önce bu türde oyun deneyimlememişseniz belki size hitap etmeyebilir. İsterseniz ilk başta Game Pass ile deneyebilirsiniz. Sanki Game Pass kütüphanesinde vardı diye hatırlıyorum.

İlk oyununu oynamasanız da oyun çok güzel ancak üstteki arkadaşın dediği gibi mantığını kavramanız daha iyi olabilir ve daha önce bu türde oyun deneyimlememişseniz belki size hitap etmeyebilir. İsterseniz ilk başta Game Pass ile deneyebilirsiniz. Sanki Game Pass kütüphanesinde vardı diye hatırlıyorum.

Hayatımda bu kadar saran oyun görmedim

Yeni konular

Geri
Yukarı