Mount&Blade II Bannerlord Çıkış Tarihi

Bu yılın sonuna doğru çıkış tarihi belli olacaktır. 2018 ilk ya da ikinci çeyreğinde de satışa sunulur diye tahmin ediyorum. Büyük bir patlama olacak uzun zamandır bekleniyor yabancılar bizden daha iyi ve daha çok sahip çıkıyor bu oyuna. Yapımcı ekipte bunun farkında olduğu için eksik bir şey kalmaması adına riske atıp oyunu erken çıkarmıyorlar. Sağlam bir şekilde piyasaya girdikten sonra kaliteli bir iki DLC ile oyun çok daha büyük noktalara gelecektir. Hatta birçok yayın yılın oyunu ödülünü altın tepside sunacaktır. Biraz reklama para harcamaları gerekiyor evet büyük bir kitle oyunu bekliyor olsa da denizde balık çok.

Dedi ve 2020'de çıktı.

Dedi ve 2020'de çıktı.

Özellikle tahmin ediyorum dediğim halde 3 yıl önce açılmış bir konuyu tozlu raftan çıkarıp böyle bir yorum yapmak sataşmaktan başka bir şey değil herhalde. Belli ki burada yenisin ben sana hoş geldin diyeyim ama aklında bulunsun burası böyle anlamsız münakaşalar için yanlış adres.

Özellikle tahmin ediyorum dediğim halde 3 yıl önce açılmış bir konuyu tozlu raftan çıkarıp böyle bir yorum yapmak sataşmaktan başka bir şey değil herhalde. Belli ki burada yenisin ben sana hoş geldin diyeyim ama aklında bulunsun burası böyle anlamsız münakaşalar için yanlış adres.

Amacım sataşmak değildi kusra bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı