Epic Games Mount & Blade: Bannerlord çıkış tarihi

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Epic Games sitesinde Mount & Blade: Bannerlord çıkış tarihi 31.03.2020 gözüküyordu. İndirim kuponu ile oyunu ucuza alırım diyordum ama çıkış tarihi ertelenmiş. Son gün yaptığı değişiklik hiç hoş olmadı.
Ekran Alıntısı.PNG

Dostum oyun ucuza gelir ama ileriyi düşünmelisin. Steam atölyesinden çıkacak modları düşün. Önümüzdeki seneler için tabii ki bu dediklerim. Epic Games'in şu an topluluk tarzı bir atölyesi olmadığı için modlara Steam'deki kadar kolay erişemeyebilirsin. Ben de Epic'den alırım diyordum ama bunları göz önünde bulundurunca Steam'den aldım.

@lawlaw
Atölye öğesi yüzünden bende kararsız kalmıştım ama Steam üzerinden alacak olsam bile Epic Games ne kadara satışa çıkartır diye düşünüyordum. Steam üzerinden almak dışında şansım kalmadı zaten.

Ucuz fakat hala gidecek cok yolu var. Steam kadar kullanisli degil arayuzu. Fiyatlandirmasi ne kadar iyi olsa da benim icin hala bedava oyun launcheri olarak kalacak.
60 TL kupon ile çok oyun aldım. Odyssey'i falan neredeyse bedavaya aldım. Avantajlı bence. Daha yolun başındalar zaten. Oyun yapımı için yeni firmalarla anlaşmalar yaptılar. Bekleyip göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı