Çözüldü Mount & Blade II: Bannerlord mod kurulumunda hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rivalsss06

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar hatanın nereden kaynaklı olduğunu sanırım anladım ama nasıl çözüceğim hakkında hiçbir fikrim yok denedim denedim olmadı 4 ana moddan mod Configuration.

Menu diğer 2 büyük mod olan butterlib ve uıextender'ı görmüyor. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, o zaman sorunsuz bir şekilde giriyor.

Hocam tertemiz bir mod kurulumu yapmanız gerekiyor. Öncelikle tüm modları silin. Sonra sadece 4 ana modu Steam atölyeden yükleyin sıralamayı da doğru yapın. Sonra oyuna girmeye çalışın.

Sadece 4 ana mod varken hata veriyorsa, Nexus Mods'tan Vortex ile deneyin.
Selamlar hatanın nereden kaynaklı olduğunu sanırım anladım ama nasıl çözüceğim hakkında hiçbir fikrim yok denedim denedim olmadı 4 ana moddan mod Configuration.

Menu diğer 2 büyük mod olan butterlib ve uıextender'ı görmüyor. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?
Hangi platform üzerinden oynuyorsun? Ayrıca modların güncel sürümünü yükledin mi?

Vortex indir modları o uygulamayla kur bilmiyorsan otomatik modlarını düzenliyor. Ya da ek mod gerekiyorsa söylüyor.
Ek Mod İstemiyor Vortex Herşey Düzgün Diyor Ama oyuna girdiğimde yükleme ekraında crash yiyorum

Hatayı atar mısın?
1716708534345.png

Hangi platform üzerinden oynuyorsun? Ayrıca modların güncel sürümünü yükledin mi?
Modların Hepsi Güncel 1.2.7 Sürümüne Uygun Steam Üzerinden

1716746243826.png

Modları Açtım ve Bu Ekranda Kaldım
Modları Elle Kurdum

Bu Ekranda Böyle Kalıyorum sağ alt taraftaki yükleme simgesi dondu 1 saat felan bıraktım böyle belki yüklenmesidir felan diye yine olmadı

mod hatalıdır bendede olmuştu oyunu silip tekrar yüklemek zorunda kalmıştım.

Sil Yüklede Yaptım Hocam 1.2.9'du normalde istediğim modlar olmadı sürüm hatası verdi 1.2.7'ye çektim ardından yine böyle oldu sildim tekrar yükledim yine aynı hatadayım
Bannerlord dosyalarından Modules klasörünü ss atar mısın

Yeni konular

Geri
Yukarı