Mount & Blade II: Bannerlord'da doğru ticaret nasıl yapılır?

s1mo

Centipat
Ticaret yeteneğimi geliştirdim, birkaç tane de yük beygiri aldım. Aşırı kârlı ürünlerden çok fazla miktarda ürünü yüklüyorum götürüyorum ama satacağım şehre ulaştığımda örneğin 1500 dinar kâr etmem gerekirken kimi zaman hiç kâr edemiyorum, kimi zaman da 100-200 dinar ancak kâr edebiliyorum. Neyi yanlış yapıyorum? Ürün miktarı aşırı fazla olduğundan mı böyle oluyor yoksa başka bir şeyi mi yanlış yapıyorum?

Bannerlord'da para kazanmanın en iyi yolu demirciliktir. 10K falan altınınız olunca sert keresteden kömür geliştirerek demirciliği yükseltin daha sonra demircilik becerilerinde %100 yeni parça öğrenme özelliğini etkinleştirin. Çift elli kılıç üretiminden gelen para çok fazla. Yani 3. seviye çift elli kılıcın tanesi 5-6K altın eder. Ben oynadığım sıralarda demircilikle belki de 10m altın kasmışımdır, oynarken zaten klanları tarafına çekmek için 500-700K altın istiyordu daha sonradan o miktarlar düşürüldü bildiğim kadarıyla ama demircilikten gelen para aynı.

10K falan altınınız olunca sert keresteden kömür geliştirerek demirciliği yükseltin daha sonra demircilik becerilerinde %100 yeni parça öğrenme özelliğini etkinleştirin.
Hocam yeni oynamaya başladım, bu kısmı biraz daha detaylı anlatabilir misiniz nasıl yapacağımı?

Hocam yeni oynamaya başladım, bu kısmı biraz daha detaylı anlatabilir misiniz nasıl yapacağımı?

Bu videoda detaylı olarak anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı