Mount & Blade II: Bannerlord'daki mod listesi

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Bannerlord konusu görünce mod listemi burada paylaşmak istedim. Genel olarak hızlı savaş ile oynarım. Dolayısıyla seçtiğim modlar da buna göre şekillendi. Genel olarak en gerekli ve işlevli modlar var. Modları teker teker açıklamak isterdim ancak çok uzun sürer. Oyunun eksik kısımlarının tamamen doldurulduğu bir mod pack oldu.
İstek olması durumunda tek dosya halinde atarım.
Not: Captivity Event modu ve yan modları 18 yaşından büyükler için. Kısaca köle modu.
Sürüm 1.1.5

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

Bannerlord konusu görünce mod listemi burada paylaşmak istedim. Genel olarak hızlı savaş ile oynarım. Dolayısıyla seçtiğim modlar da buna göre şekillendi. Genel olarak en gerekli ve işlevli modlar var. Modları teker teker açıklamak isterdim ancak çok uzun sürer. Oyunun eksik kısımlarının tamamen doldurulduğu bir mod pack oldu.
İstek olması durumunda tek dosya halinde atarım.
Not: Captivity Event modu ve yan modları 18 yaşından büyükler için. Kısaca köle modu.
Sürüm 1.1.5

Eki Görüntüle 2054056

Eki Görüntüle 2054057

Eki Görüntüle 2054058

Eki Görüntüle 2054059

Eki Görüntüle 2054060

Eki Görüntüle 2054061

Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler, peki oyunu Epic'ten alırsak da bu modları kullanabiliyor muyuz?

Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler, peki oyunu Epic'ten alırsak da bu modları kullanabiliyor muyuz?

Konsol harici kullanıma engel olmaz hocam. Nexusmod un (modları aldığım yerde burası) Vortex uygulamasına bakın oradan çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Veya oyun konumunda ki modules klasörüne atarak da halledebilirsin.

Hocam 1.2.7 çıktı tam sürüm haberiniz olsun :D yazdan beri Epic kullanıcısı olarak yama alamadık betalar Steam'e geldi sadece.

kullanıma engel olmaz hocam. 1.3 sürümü çıkarsa muhtemelen orada kullanılmaz. Çünkü patch notlarda sadece küçük değişiklikler var.
Sözümü geri alıyorum hocam. Sürümleri karıştırmışım. Ancak bu modlar sürekli olarak güncelleniyor. Yani güncel sürümünü nexusmods üzerinden bulursunuz.

Geri
Yukarı