Mount & Blade: Warband açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Onur Sonmez

Decapat
Daha fazla  
Bugün aldım oyunu fakat açılmıyor. Herhangi bir tepki vermiyor. Oyunu başlatamadım. LogFile linki: Logfile

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

@Onur Sonmez

4. satıra geçmeyeceksiniz. Sadece ilk aşamayı yapmanızı söylemiştim. Görev yöneticisi aracılığıyla ilk hesaptan çıkış yapabildiyseniz bu rehberin 15. aşamasından devam edebilirsiniz.
Klasör veya dosya başka bir sekmede açık olduğu için eylem gerçekleştirilemiyor tarzı bir hata alıyorum. Nasıl düzeltebilirim ? (İsmi değiştirebiliyorum fakat bu hatayı alıyorum)

Görev yöneticisi aracılığıyla asıl hesabınızdan çıkış yapmıştınız değil mi? İsmi değiştirdiyseniz ve değiştirdiğiniz isim klasörde gözüküyorsa diğer aşamalardan devam etmeyi deneyebilirsiniz.

Görev yöneticisi aracılığıyla asıl hesabınızdan çıkış yapmıştınız değil mi? İsmi değiştirdiyseniz ve değiştirdiğiniz isim klasörde gözüküyorsa diğer aşamalardan devam etmeyi deneyebilirsiniz.
2 adet klasör var şuan. Biri önceki sahibinin klasörü diğeri onur s adında (sanırım istemeden oluşturduğum) bir klasör var. Birini silmem gerekiyor mu ?

Yönetici oturumunda mısınız şu an? Öyle ise sistem geri yükleme noktasına dönmeyi deneyebilirsiniz. Kullanıcı adını değiştiremeyeceğiz sanırım, bari eskisine sağ salim dönelim.

Yönetici oturumunda mısınız şu an? Öyle ise sistem geri yükleme noktasına dönmeyi deneyebilirsiniz. Kullanıcı adını değiştiremeyeceğiz sanırım, bari eskisine sağ salim dönelim.
Tekrardan açmayı denedim hâlâ Windows hazırlanıyor yazıyor. En iyisi geri yükleme noktasından yüklemek. Sağolun yardımlarınız için sizi de bu saate kadar tuttum Allah razı olsun.

Önemli değil, ne demek. Bir de sorunu çözebilsek çok iyi olurdu:) İleride format atacak olursanız kullanıcı adınızı Türkçe karakter içermeyen bir kullanıcı adıyla değiştirmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı