Mount & Blade Warband başlangıçta ne yapılır?

• Konuyu başlatan 761890
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 308
Onu yap bunu yap şunu yap dersek oyunun zevki kaçar. Gir ve keşfet, esir alınmak, savaş kaybetmek oyunun sonu değil bunu asla unutma. M&B+Warband+Bannerlord 1000 saati geçirmiş birisi olarak hala kaybettiğim, esir alındığım zamanlar oluyor.

Tüccarın görevi bitirdikden sonra hızlıca para kasmak istersen bol bol asker topla ve dikkatlice tenha yerlerdeki derebeyi olmayacağın krallıkların köylerini yağmala bu onurunu düşürür ama en hızlı parayı oyun başı böyle kasarsın sonra bol bol talimci yeteneğine puan ver askerlerin hızlı rütbe atlasın ve sonra birkaç paralı asker ve artimenneri grubuna alarak oyun başı bir kale kuşatır alırsın sonra o nam ile gider istediğin krallığın derebeyi olursun oradan sonrası sende hocam.

Onu yap bunu yap şunu yap dersek oyunun zevki kaçar. Gir ve keşfet, esir alınmak, savaş kaybetmek oyunun sonu değil bunu asla unutma. M&B+Warband+Bannerlord 1000 saati geçirmiş birisi olarak hala kaybettiğim, esir alındığım zamanlar oluyor.
Hocam ben esir kurtarma görevi yapıyordum. Değnek verdiler, gardiyan saldırmaya başladı ve beni esir aldılar ve sinirlenip sildim oyunu.

Hocam ben esir kurtarma görevi yapıyordum. Değnek verdiler, gardiyan saldırmaya başladı ve beni esir aldılar ve sinirlenip sildim oyunu.

Gardiyana rüşvet vererek esirin yanına gidin sonra esir sizden gardiyandan anahtarı almanız gerektiğini söyleyecektir hücreden çıkıp gardiyana saldırın o ölünce anahtar size geliyor sonra da içerdeki esiri de yanınıza alarak kaledeki nöbetçileri öldürün.

Gardiyana rüşvet vererek esirin yanına gidin sonra esir sizden gardiyandan anahtarı almanız gerektiğini söyleyecektir hücreden çıkıp gardiyana saldırın o ölünce anahtar size geliyor sonra da içerdeki esiri de yanınıza alarak kaledeki nöbetçileri öldürün.
Saldırdım gardiyana ama yardımcı adamları geliyor, kesip beni esir alıyorlar. Anlamadım oyunu.

Karakterin levelini gücünü arttırmak istiyorsan ve birazda para gelsin diyorsan turnuvalara katil, bazılarında silah ve zırh filan da veriyordu sanki.
Askeri eğitmek için için çapulcuları kovala, daha güçlü askerlerden daha çok exp geliyor level de atlarsın.
Şehirlerde ki köylerde ki görevleri yap.

Bir görevi alıyor olmanız o görevi yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sandbox bir oyun bu yani verilen görevler sizin levelinizi göz ederek verilmez. Yapamıyorsanız esirlikten kurtulana kadar bekleyip başka şeyler yapmayı deneyeceksiniz.

Karakterin levelini gücünü arttırmak istiyorsan ve birazda para gelsin diyorsan turnuvalara katil, bazılarında silah ve zırh filan da veriyordu sanki.
Askeri eğitmek için için çapulcuları kovala, daha güçlü askerlerden daha çok exp geliyor level de atlarsın.
Şehirlerde ki köylerde ki görevleri yap.
Hocam hangi krallıktan başlayım ilk başta karakter yaratıyoruz ya hani?

Geri
Yukarı