Mount & Blade: Warband esir düşmüş kral ne yapılır?

kaine

Femtopat
Daha fazla  
Ben Warband çarımda Vaegir ve Nord Krallığı'nı yok ettim tamamen. Ama kral Yaroglek bende kaldı. Satamıyorum, bırakamıyorum öylesine duruyor ve yer kaplıyor. Ben ne yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elini opup bayramlasin ve helallesin. Gecmis olumsuzluklardan dolayi af isteyin. Daha sonra yoldan gecen bir tuccar kervanina bindirip Reyvadin'e dogru postalayin. Gitmem derse tek seceneginiz kaliyor;

Derebeyleri tarafindan fiyat teklifi beklemek.

Ben Warband çarımda vaegir ve nord krallığı'nı yok ettim tamamen. Ama kral yaroglek bende kaldı. Satamıyorum, bırakamıyorum öylesine duruyor ve yer kaplıyor. Ben ne yapabilirim bunu?

Hocam eğer vaegir krallığı yok edildi yazısı gelmediyse hala o krallıktan yaroglek için hala fidye verebilirler demek oluyor bu diğer türlü bilmiyorum.

Yer kaplamaması için kale veya şehir zindanına koyabilirsiniz. Ya kaçar ya da fidye teklifi gelir satarsınız. Bazen çok iyi paralar veriyorlar. Paranız çoksa veya görev yoksa esir almayın bence. Hem onur hem nam kazanıyorsunuz. Ek olarak serbest bıraktığınız adamla karşılaştığınızda beni affedin falan diyebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı