Mount & Blade: Warband cihat ve haçlılar modunda buglar var

Taha72

Yoctopat
Daha fazla  
Cihat ve haclilar modunu indirdim fakat oyunda köy ve şehirlerde bazi binalar buglu içinden geçebiliyorum ve modlu bineklerde öyle sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam teşekkür ederim iyi günler dilerim hocam.

Hocam son bir şey sorucam oyunda yazılar bulanık gözüküyo nasıl hd yapabilirim net gözükmesi için

Hocam v5 indirdim fakat raporlar kısmına girdiğim zaman senaryo seç diyo bide geri dön secenegi var o nasil duzelir

Son düzenleme:

Hocam son bir şey sorucam oyunda yazılar bulanık gözüküyo nasıl hd yapabilirim net gözükmesi için

Hocam v5 indirdim fakat raporlar kısmına girdiğim zaman senaryo seç diyo bide geri dön secenegi var o nasil duzelir
Nasıl bulanık gözüküyor foto atar mısın? Bide senaryo seçe tıklayınca bir şey çıkmıyor mu önüne?

Çözünürlük kaynakla olabilir.

Hocam bir sorum daha bi süre sonra haritada dolasirken lordlara gittigimde oyun donuyo sonra atıyor oyunu silip tekrar yuklesem sorun cozulurmu

Yeni konular

Geri
Yukarı