Mount & Blade Warband için DLC önerisi

Saers

Hectopat
Daha fazla  
resim_2021-04-14_134413.png

Modlardan hangisi ya hangilerini tavsiye edersiniz? 60 lira olanı tavsiye eder misiniz? Benim hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 973887

Modlardan hangisi ya hangilerini tavsiye edersiniz? 60 lira olanı tavsiye eder misiniz? Benim hoşuma gitti.
Viking Conquest içerisinde bir hikaye modu bulunduruyor ve hikayesi de hiç fena değil. Onun haricinde sağladığı mekanikler, gelişmiş grafikler ve Nors atmosferi muhteşem. Kesinlikle tavsiye ederim.
Multiplayer olarak Napoleonic Wars oldukça güzel bir DLC'dir. Özellikle de birkaç arkadaşınızla beraber girmek isterseniz.
Onun haricinde yine "küçük" hikayeler barındıran ama dönemine çeken Fire&Sword'u tavsiye ederim.

Bunların haricinde zaten devrim niteliğinde modlara sahip bir oyun. Örneğin The Last Days (of The Third Age of Middle Earth) gibi modlar size Orta Dünya deneyimini sonuna kadar yaşatabilir.
Diplomacy4Litdum, Native moduna yeni özellikler eklemiş ve grafik-mekanikleri ileri düzeyde geliştirmiş bir mod. Şahsen yıllarımı çaldığını söyleyebilirim.
PK-Mercenaries gibi multiplayer modlarını da tercih edebilirsin. Neo-GK kullanarak kuşatma sunucularında savaş aletlerini (X-Bow, Mancınık) kullanabilirsin.

Cevaplar için teşekkürler.
Oyun elinde olan varmı Online oynayanlar sayılarını merak ettim hala oynanıyor mu diye.

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler.
Oyun elinde olan varmı Online oynayanlar sayılarını merak ettim hala oynanıyor mu diye.
Türk serverları çok var . Türkler genelde ''Meydan Savaşı , Düello '' modu olan serverlardalar . O serverlarda da bir sürü kişi var ama online sadece kapışmaya yönelik . Zaten oyunu baştacı yapan offline'ıdır :D .

Geri
Yukarı