Mount & Blade : Warband Kale kuşatırken lordlar yardım etmiyor

Rustyn

Hectopat
Ülkemin mareşaliyim. Orduyu topluyorum ve kale kuşatmaya gidiyorum fakat kale kuşatırken diğer dost lordlar sadece yanımda bekliyor. Saldırıyı bizzat yönet seçeneğine tıklayınca sadece ben ve askerlerim şehre saldırıyoruz. Herhangi bir mod kurmadım.

Aslında savaşa lordlar da katılıyor fakat kuşatma sırasında tüm askerler aynı anda saldırmıyor ve ne kadar askerin kuşatma sırasında saldıracağını sen ayarlardan belirliyorsun. Tabii bunun bir sınırı da var.

Aslında savaşa lordlar da katılıyor fakat kuşatma sırasında tüm askerler aynı anda saldırmıyor ve ne kadar askerin kuşatma sırasında saldıracağını sen ayarlardan belirliyorsun. Tabii bunun bir sınırı da var.

Bayrakların hepsi benim askerlerim. Dediğin ayarı da fulledim zaten.

Hangi krallıktasın?

Sarranid.

Bayrakların hepsi benim askerlerim. Dediğin ayarı da fulledim zaten.

Sarranid.

Şu olabilir. Misal sende 250 asker var. Yanındakilerin hepsinin asker sayısı az ya da canı az.
Veya namın yetmiyor diye sana saygı duymuyor da olabilirler. Ama öyle olsa yanında gezmeler.

Belki Arap'lar sana kıl olmuş olabilir. Ne bilim gidip nordlardan falan kız aldıysan nispet yapıyor olabilir. Ya da seni sevmiyor olabilirler.

Tavsiye: Orduna güveniyorsan isyan et. Git hepsini tek tek doğra al bunları esir adam olsunlar. Ben sırf kurallarına saygı duysunlar diye 40 50 kadar lordu esir almıştım. Ego tatmini ama güzel oluyor. :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sana yardımcı olacaktır.

Hızın yüksekse yetişemiyorlardır. Meydan savaşında da oluyor mu?

Özellikle yanımda durmalarını bekliyorum. Meydan savaşında olmuyor sadece kale veya şehir kuşatırken.

Şu olabilir. Misal sende 250 asker var. Yanındakilerin hepsinin asker sayısı az ya da canı az.
Veya namın yetmiyor diye sana saygı duymuyor da olabilirler. Ama öyle olsa yanında gezmeler.

Belki Arap'lar sana kıl olmuş olabilir. Ne bilim gidip nordlardan falan kız aldıysan nispet yapıyor olabilir. Ya da seni sevmiyor olabilirler.

Tavsiye: Orduna güveniyorsan isyan et. Git hepsini tek tek doğra al bunları esir adam olsunlar. Ben sırf kurallarına saygı duysunlar diye 40 50 kadar lordu esir almıştım. Ego tatmini ama güzel oluyor. :D.

Zaten isyan etmiştim şu asıl kral olması gerekenler vs gibi bir olay var. Sarranidle ilişkim 96.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sana yardımcı olacaktır.

Bununla ne kadar alakası var bilmiyorum ama sanırım işe yaradı. Büyüklüğü 450 yaptım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı