Mount & Blade Warband mod önerisi

Şunu da söyleyeyim, eğer Cihat ve Haçlılar modunda Selçuklu devletine dahil olmak istiyorsan hızla gelişmelisin şayet Selçuklu devleti oyunda biraz sıkıntılı örneğin bir kaleye dış güçler fetih düzenlediğinde adamların lordları kendi kalelerinde keyif sürüyor. Bu sayede çok çabuk parçalanıyor eğer siz müdahele etmezseniz. Buna dikkat etmeniz tavsiyemdir.

Şunu da söyleyeyim, eğer Cihat ve Haçlılar modunda Selçuklu devletine dahil olmak istiyorsan hızla gelişmelisin şayet Selçuklu devleti oyunda biraz sıkıntılı örneğin bir kaleye dış güçler fetih düzenlediğinde adamların lordları kendi kalelerinde keyif sürüyor. Bu sayede çok çabuk parçalanıyor eğer siz müdahele etmezseniz. Buna dikkat etmeniz tavsiyemdir.
Çok teşekkürler.

Haçlılarla Cihat. Dünya haritasını kullanmakta. Yeni silahlar da var diye biliyorum. Kafa kesebiliyorsunuz.
@Arthur_Callahan :)
Ramazan hocama katılıyorum. Cihat ve Haçlılar modu en iyi Warband modudur. Aradığınız her özellik bu modda var. :)

Ramazan hocama katılıyorum. Cihat ve haçlılar modu en iyi Warband modudur. Aradığınız her özellik bu modda var. :)

En iyi Türk modu olabilir belki ama en iyi mod olamaz. Yukarıda yazdığım modların yanından bile geçemez özellikle light and darkness modunun bu modu 5 kez bitirdim. Daha iyi mod görmedim henüz.

Geri
Yukarı