Mount & Blade Warband mod önerisi

sonicnix

Centipat
Cezalı
Şunu da söyleyeyim, eğer Cihat ve Haçlılar modunda Selçuklu devletine dahil olmak istiyorsan hızla gelişmelisin şayet Selçuklu devleti oyunda biraz sıkıntılı örneğin bir kaleye dış güçler fetih düzenlediğinde adamların lordları kendi kalelerinde keyif sürüyor. Bu sayede çok çabuk parçalanıyor eğer siz müdahele etmezseniz. Buna dikkat etmeniz tavsiyemdir.

KS
Heraclain

Heraclain

Centipat
Yer
Uganda
Şunu da söyleyeyim, eğer Cihat ve Haçlılar modunda Selçuklu devletine dahil olmak istiyorsan hızla gelişmelisin şayet Selçuklu devleti oyunda biraz sıkıntılı örneğin bir kaleye dış güçler fetih düzenlediğinde adamların lordları kendi kalelerinde keyif sürüyor. Bu sayede çok çabuk parçalanıyor eğer siz müdahele etmezseniz. Buna dikkat etmeniz tavsiyemdir.
Çok teşekkürler.

Yer
Losgar
Light and Darkness : Heroes of Calradia
The Last Day Of Third Age
Bu modlar özellikle ikinci mod oyunu çok fazla değiştiriyor ama ikisi de oldukça kaliteli modlar.

Yer
Losgar
Ramazan hocama katılıyorum. Cihat ve haçlılar modu en iyi Warband modudur. Aradığınız her özellik bu modda var. :)

En iyi Türk modu olabilir belki ama en iyi mod olamaz. Yukarıda yazdığım modların yanından bile geçemez özellikle light and darkness modunun bu modu 5 kez bitirdim. Daha iyi mod görmedim henüz.

Yukarı