Mount & Blade Warband mod önerisi

synaphi

Hectopat
Yer
Istanbul
Birkaç gündür Bannerlord videoları izliyorum ve gerçekten çok zevkli değişik sistemler falan getirmişler ticaret vs. Fakat maalesef oynatacak sistemim olmadığı için oynayamıyorum. Bu yüzden sizden istediğim native oyunu değiştirmeden (Osmanlı vs.) Oyunu geliştiren yenilikler ticaret taktik meslek vs. içeren bir mod. Ama oyunun haritasını içini bozan buglar içermeyen modlar önerirseniz sevinirim. Kısaca anlatmak istediğim oyunu upgrade eden bir mod istiyorum. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

Birkaç gündür Bannerlord videoları izliyorum ve gerçekten çok zevkli değişik sistemler falan getirmişler ticaret vs. fakat maalesef oynatacak sistemim olmadığı için oynayamıyorum. Bu yüzden sizden istediğim native oyunu değiştirmeden (osmanlı vs.) Oyunu geliştiren yenilikler ticaret taktik meslek vs. içeren bir mod. Ama oyunun haritasını içini bozan buglar içermeyen modlar önerirseniz sevinirim. Kısaca anlatmak istediğim oyunu upgrade eden bir mod istiyorum. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

Cihat ve haçlılar modu çok güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı