Mount & Blade: Warband ordudan atıldım

Merhabalar, daha az önce şehirlerimizden birisi kuşatıldı, ben de ordudayım tabii. Beni çağırdılar gel kuşatmayı dağıtacağız diye, sonra gittim gittikten sonra Belir Noyan'a (komutana) 12 asker verdim, sonraki görev olarak ''Bir sonraki harekete kadar beni takip et.'' dedi, sonra bir köyün yağmalandığını gördüm, yağmalayanları kaçırdıktan sonra o köye girdim ama haydutlar tarafından tuzağa düşürülmüştüm. Haydutları öldürdüm, sonra ''Ne yapıyordum yahu ben? Ha şu köyü yağmalayacaktım.'' diye görevi unutup köy yağmalamaya gittim, sonra sol altta ''Belir Noyan'ı takip etmedin, ama bunun bir yaptırımı olmayacak.'' diye bir yazı gördüm. 5 sn sonra bir yazı geldi ekrana ''Belir Noyan kendisini takip etmediğin ve emirlere itaatsizlik ettiğin için çok sinirlendi, seni ordudan attı. Ayrıca seni çok sert bir dille uyardı.'' dedi. Ben zaten kendi topraklarımı alıp krallık kurmayı planlıyordum, krallık kurup gelişince Belir Noyan'ı esir alıp kesebiliyor muyum?
Esir alabilir yada direk savaşta ölebilir ama bannerlord oyunundaki gibi esir alıyım infaz ediyim yok.

Anladım, peki ben bu Belir Noyan'a en fazla ne yapabilirim? (NPC ama gerçekten bunun hesabını sormak istiyorum :D)

Konuşmak istersin, taletplerimi iletmek için buradayım. Sonra 1 tuşa konuşma daha seçip onunla savaşabilirsin.

Eğer bunu yaparsan ve ordusunu yenersen muhtemelen krallık başka bir maraşal seçmek zorunda kalacaktır. ( hele hele savaş halinde bu olursa kesinlikle krallık yeni bir maraşel ister )

Yeni konular

Geri
Yukarı