Çözüldü Mouse çalışmıyor ve aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabah oyun indirmek için bilgisayarı açık bırakmıştım ve eve geldiğimde mouse çalışmıyordu. Işığı falan yanıyor ama ekranda gözükmüyor. Ayrıca aygıt yöneticisinde de yok. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Yapmak için aygıt yöneticisine girmek gerekmiyor mu? Orada da mouse aygıtı gözükmüyor.

Eğer bilgisayarı yeniden başlatmaktan bahsediyorsanız denedim. Kusura bakmayın yanlış anlamış olabilirim.
Evet bilgisayarı yeniden başlatmaktan bahsediyordum. Olmadıysa, belki mouseda bir sorun olabilir. Farklı bir mouse'u aynı cihazda veya aynı mouse'u farklı bir cihazda deneme şansınız var mı?
Son düzenleme:
Yapmak için aygıt yöneticisine girmek gerekmiyor mu? Orada da mouse aygıtı gözükmüyor.

Eğer bilgisayarı yeniden başlatmaktan bahsediyorsanız denedim. Kusura bakmayın yanlış anlamış olabilirim.
Evet bilgisayarı yeniden başlatmaktan bahsediyordum. Olmadıysa, belki mouseda bir sorun olabilir. Farklı bir mouse'u aynı cihazda veya aynı mouse'u farklı bir cihazda deneme şansınız var mı?

Çözüm
Başka bir mouse taktım gayet çalışıyor. Mouseda sorun varmış.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı