Mouse Çift Tıklama Sorunu

Yekta Özdemir

Kilopat
Daha fazla  
Fare 1 kere tıklıyorum, bazen 2 3 kere tıklıyor. Bazen hiç tıklamıyor, fareyi başka bir bilgisayarda denediğim de fare çalışıyor. PC'de ise sorun ben bunu nereden bulup çözeceğim?

Fare modelini yazar mısın? Ayrıca diğer USB girişlerine bağlayıp dener misin?

Fare modelini yazar mısın? Ayrıca diğer USB girişlerine bağlayıp dener misin?
Makro kullanmıyorum farenin modeli Logitech G300. Başka pc takınca sorun çıkarmıyor. KEndi bilgisayarımda da ilk aöılıştan sonra sorun yok sonradan dengesizleşiyor.

Sorun USB girişinde galiba başka girişte fare taş gibi çalışıyor hala. PEki bu düzeltilebilinir mi?

Makro kullanmıyorum farenin modeli Logitech G300. Başka pc takınca sorun çıkarmıyor. KEndi bilgisayarımda da ilk aöılıştan sonra sorun yok sonradan dengesizleşiyor.

Sorun USB girişinde galiba başka girişte fare taş gibi çalışıyor hala. PEki bu düzeltilebilinir mi?
Başka girişte çalışıyorsa mauseyi o girişte kullan. Bozuk olan kalsın. Logitech Gaming Software - Logitech Support adresten Logitech Oyun Yazılımı'nı indirebilirsin.

Bilgisayarımda bu sorunu nasıl çözeceğim, fare kullanımı çok zor, sürükle bırak yapamıyorum bile. Bu fotoğrafın usb girişleri ile ilgisi var mı? @Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 911
Bilgisayarımda bu sorunu nasıl çözeceğim, fare kullanımı çok zor, sürükle bırak yapamıyorum bile. Bu fotoğrafın usb girişleri ile ilgisi var mı? @Recep Baltaş

Sorunun Intel Management Interface yükleyeceksin düzelecek :) Fareyle ilgili sorununda büyük ihtimal bilgisayarında o G300 için macro programın var ve şuan varsayılan yaptıgın profil özelliklerine göre çalışıyor o yüzden o sorunu yaşıyorsun. Başka bilgisayara taktıgında macro programı aktif olmadığından sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarında yüklü olan macro programlarını kaldır yada varsayılan profilini değiştir sorunun kalmayacak.

Sorunun Intel Management Interface yükleyeceksin düzelecek :) Fareyle ilgili sorununda büyük ihtimal bilgisayarında o G300 için macro programın var ve şuan varsayılan yaptıgın profil özelliklerine göre çalışıyor o yüzden o sorunu yaşıyorsun. Başka bilgisayara taktıgında macro programı aktif olmadığından sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarında yüklü olan macro programlarını kaldır yada varsayılan profilini değiştir sorunun kalmayacak.
Profil yüklü değil bilgisayarda ayrıca yazdığım sorunlara bu sebep oluyor olamaz. Intel'i yüklemeye çalışıyorum ama doğru sürümü bulamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı