Mouse Değiştirme FPS Oyunlarında Başarı Sağlar mı?

Formander

Centipat
Daha fazla  
Şu an kullandığım mouse Rampage SMX-R44 yakın zamanda Logitech G PRO X superlight almayı düşünüyorum. Oynayışımda büyük değişiklik olur mu daha iyi olur muyum?

Mouse tutuşunuzu bilmeniz gerek. Eğer mouse tutuşunuza uygun bir mouse alırsanız verim alırsınız ama muhteşem bir değişim olacağını düşünmüyorum.

Şu an kullandığım mouse Rampage SMX-R44 yakın zamanda Logitech G PRO X superlight almayı düşünüyorum. Oynayışımda büyük değişiklik olur mu daha iyi olur muyum?
G pro çok iyi mouse. Gerek ergonomi açısından gerek sensör açısından fark olacaktır. Ben G305’e geçtiğim de farkı hissetmiştim.

Evet, başta afallarsınız ama gelişme gösterir aiminiz. Kaliteli mouse demek daha temiz hareket kabiliyeti demek.

Hocam Mouse'dan mouse değişir birazcık kişisel bir şey kimisi ağır sana gibi Mouse'da 2600 DPI FPS oynar kimisi 60 gram Mouse'da 800 DPI oynar alacaksanız gidin yakın bir şubeye elinize en güzel oturanı seçip alın sonra uğraşmayın.

El ölçünüz nedir? Mouse tutma şekliniz nedir? Ölçümleri şu şekilde yapabilirsiniz:

8EDDAEF1-0D55-4DC0-8208-727F48769729.png

Bu da mouse tutuş şekilleri:

58699227-490C-4C1C-9E59-1B2B5FCCC5CB.jpeg

Bunları belirtirseniz daha iyi yardımcı olur arkadaşlar.
Anlamadıysanız ek olarak bu video yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G Pro X Superlight hafif, sensörü güçlü bir mouse. Kablosuz olması Valorant gibi bir oyunda en büyük artısı. Ergonomi olarak eliniz büyükse (beden ölçüsü olarak 1.80'den uzunsanız) elinize küçük gelebilir. Ayrıca orijinal skatezleri gerçekten kötü olduğu için değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu mouse elime küçük gelir diyorsanız BenQ Zowie S2 önerebilirim. Sensörü Superligt'tan daha keskin. Tek eksisi Zowie kablolu maalesef.

G PRO X parasını hak etmiyor. Alınmaz. Gereksiz yere fazla tutuluyor. Mouse önerisi için ayrı bir konu açıp etiketlerseniz yardımcı olurum. Sorunuza gelirsek; illaki başarı sağlar. Yalnız bu artış da bir yere kadar. Asıl önemli olan bilek.

Geri
Yukarı