Mouse DPI Ayarı Değişmiyor

ardaa221133

Hectopat
A4 Tech Bloody B2100 mouse klavye set almıştım ve içinden bir kart çıkmıştı. Üzerinde link felan vardı. Kart bugüne kadar bir köşede duruyordu. Bugün girdim linke, oradan bunun uygulamasını indirdim. Uygulamada oynama yaparken mouse senstivity bozdum. Varsayılanlara sıfırla felan gibi bir şey de yok uygulamada. Masaüstünde dolaşırken sıkıntı yok mouse aynı ayarında fakat CSGO'ya girdiğimde olduğundan daha yavaş. Konsoldan senstivity i hızlandırarak çözüyorum olayı fakat eski haline almam lazım çünkü diğer bilgisayarda da aynı mouse var ve ikisi karışıyor. Fareyi devre dışı bıraktım değişmedi. Cihazı kaldır dedim değişmedi, uygulamayı sildim değişmedi. Format mı atmam gerekiyor? Fareyi ilk taktığım gündeki haline nasıl döndürebilirim? Bu arada uygulamada ayarlarla oynadığımda -fare içi belleğine kaydedildi- tarzı bir bildirim almıştım sıkıntı olur mu? İlk günkü hali lazım bana farenin.

Mouse ve yazılımına hakim değilim.

Fare içi belleğe kaydedildi demek ayarlar bilgisayarda saklanmıyor, farenin belleğinde depolanıyor demek. Bu normalde fare farklı bilgisayarlara takıldığında aynı ayarları kullanabilmesi için geliştirilmiş bir çözüm.

Lakin anladığım kadarıyla sizde iki farklı bilgisayarda takılı olmak kaydıyla aynı fareden iki tane var. Yazılımda ise varsayılan değere sıfırlama seçeneğiniz yok.

Durum bu ise ayarları değiştirmediğiniz bilgisayarınıza da yazılımı kurup üzerinde oynama yapmaksızın varsayılan değerleri elde edebilir, değişim yaptığınız farenizin ayarlarını el ile bu değerlere eşitleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı