Mouse hareket ettirince FPS düşüyor

KwakHru

Hectopat
Yer
İngiltere
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi mouse hareket ettirince FPS düşmeye başladı son 3-4 gündür oluyor.
Tek şüphem güç kaynağım çünkü markası Vento (400W).
OCCT'den güç testi yaptığımda bilgisayar kapanmıştı bir dahaki denememde ise 3 saniye içinde kapandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüke girince kapanması çok büyük ihtimalle PSU sorununu işaret ediyor. FPS düşmesi PSU stabil besleme yapamadığı için olabilir. Mümkünse değişin.

PSU'da sorun var gibi gözüküyor.

Teşekkürler şunu almayı düşünüyorum.

Sisteminiz nedir? PSU yetip yetmediğini anlamamız için.

Sistem: Ryzen 5 2600 | Gigabyte RX580 8 GB | Crucial16 GB 2400MHz(3000MHz OC) |gigabyte A320M-S2H | 1TB HDD.

Teşekkürler şunu almayı düşünüyorum.

Sistem: Ryzen 5 2600 | Gigabyte RX580 8 GB | Crucial16 GB 2400MHz(3000MHz OC) |gigabyte A320M-S2H | 1TB HDD.
RX-580 için minimum önerilen miktar 500w. Sizin bir tık daha yukarıda değeri olan bir PSU almanız ileride upgrade düşünürseniz daha iyi olabilir. Minimumun bir tık daha üstüne bakmak şu anki sistem için de daha sağlıklı olur bence.

RX-580 için minimum önerilen miktar 500W. Sizin bir tık daha yukarıda değeri olan bir PSU almanız ileride upgrade düşünürseniz daha iyi olabilir. Minimumun bir tık daha üstüne bakmak şu anki sistem için de daha sağlıklı olur bence.

Bunlar alınır mı?

Yüke girince kapanması çok büyük ihtimalle PSU sorununu işaret ediyor. FPS düşmesi PSU stabil besleme yapamadığı için olabilir. Mümkünse değişin.
bendede aynı sorun var kaliteli bir psu var 600w . pc 3 yıldır kullanıyorum birden bu sorun çıktı . nasıl düzelir bir bilginiz varmı
bendede aynı sorun var kaliteli bir psu var 600w . pc 3 yıldır kullanıyorum birden bu sorun çıktı . nasıl düzelir bir bilginiz varmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı