Mouse hızlı kaydırınca kaymıyor

erayy64

Decapat
Evet arkadaşlar. Hiper Kratos V20 oyuncu seti var 4 ay önce almıştım hızlı kaydırınca istediğim kadar kayıyordu, 1 ay önce bu sorunum çıktı 3 4 gün sonra garantiye verdim ve yenisini yolladılar aynı sorun hala devam ediyor. Sanki ekranın 15 santimlik bir sınırı var gibi fare hiç köşelere gitmiyor sağa hızlıca kaydırdığımda sola doğru tepiyor sanki imleci.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fare sensörünü gözlük bezi ile temizlemeyi deneyin. Ayrıca fare altlığı ile kullanmaya çalışın bakalım. Yine aynı sorun devam ederse kalitesiz bir faredir :)

Fare sensörünü gözlük bezi ile temizlemeyi deneyin. Ayrıca fare altlığı ile kullanmaya çalışın bakalım. Yine aynı sorun devam ederse kalitesiz bir faredir :)
Sorunu çözdüm mouse ayarlarından hassasiyeti arttır kutucuğu tikli değilmiş artık düzeldi :D
Fare sensörünün kalitesizliğinden olabilir mi acaba?
Sorun basitmiş hassasiyet tiki işaretledim ve istediğim kadar hızlı kaydırıyorum sorun çıkmadı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı