Çözüldü Mouse kasıyor ve algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasinuzq2

Decapat
Daha fazla  
Anakarta başka bir ekran kartı taktım çalışıyor mu diye. Daha sonradan eski kullandığım ekran kartını geri taktım. Ama PC'yi açınca mouse laglanıyor ve kasıyordu. Ama sistemde hiç kasma yok. Bunu nasıl düzeltirim?

Kartınızın sürücüsü kuruluyken başka kart takmışsınız hocam. Siz dediğimi bir deneyin. Olmazsa yazın bakarız.

Güvenli modda yapmanız tavsiye edilir diyor ve attığım fotoğrafta ne yapmam gerekiyor.

1690920758703.png

Güvenli modda yapmanız tavsiye edilir diyor ve attığım fotoğrafta ne yapmam gerekiyor.

Eki Görüntüle 1886048
Bu konuda anlatılıyor.

Sürücüyü DDU ile silip en güncel sürücüyü temiz kurulum ile kurun.

Sorun düzeldi. Fakat ekran çözünürlüğü 1024X oldu ve aygıt yöneticisinde ekran kartı yok.

2 dakika sonra ekran kartı aygıt yönetisine geri döndü ama R5 230 olan ekran kartım aygıt yönecisinde bir anda Radeon HD 7500/7600 series oldu.

Sorun düzeldi. Fakat ekran çözünürlüğü 1024X oldu ve aygıt yöneticisinde ekran kartı yok.

2 dakika sonra ekran kartı aygıt yönetisine geri döndü ama R5 230 olan ekran kartım aygıt yönecisinde bir anda Radeon HD 7500/7600 series oldu.
Sürücüyü sildikten sonra güncel olanını kurdunuz mu manuel olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı