Mouse kendi kendine hareket edip tıklıyor

Foiy2309

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, öncelikle sorun 2 hafta önce çıktı mouse azıcık ilerliyor bir şey yapmama rağmen tıklıyor bazen zaten format atacaktim atayım dedim normal format attım herhangi bir şey kullanmadan bilgisayardan neyse kurdum internet yok. Fare takılı değil daha yeni formatladim yine biraz hareket ediyor. Anlamadım virüs olsa format attım internet kapalı fareden olsa fare takılı değil.

Merhaba dostlar, öncelikle sorun 2 hafta önce çıktı mouse azıcık ilerliyor bir şey yapmama rağmen tıklıyor bazen zaten format atacaktim atayım dedim normal format attım herhangi bir şey kullanmadan bilgisayardan neyse kurdum internet yok. Fare takılı değil daha yeni formatladim yine biraz hareket ediyor. Anlamadım virüs olsa format attım internet kapalı fareden olsa fare takılı değil.

Mouse bozuktur o zaman.

Mouse bozuktur. Şöyle tık tık yani azar azar hareket ediyorsa bendede yaşanıyordu mousenin kablosunu çıkardım birkaç kez masaya vurdum falan pc yi kapattım geri açtım aygıtlardan mouse ile ilgili bişeyler yaptım kısaca düzeldi. Eğer yavaş yavaş yani ilerleyip durma rutinini yapıyorsa yavaş yavaş bunu bir dene eğer dediğin gibiyse cidden bozulmuştur.

Mouse bozuktur. Şöyle tık tık yani azar azar hareket ediyorsa bende de yaşanıyordu farenin kablosunu çıkardım birkaç kez masaya vurdum falan PC'yi kapattım geri açtım aygıtlardan mouse ile ilgili bir şeyler yaptım kısaca düzeldi. Eğer yavaş yavaş yani ilerleyip durma rutinini yapıyorsa yavaş yavaş bunu bir dene eğer dediğin gibiyse cidden bozulmuştur.

Sa kanka fare takılı değilken de oluyor ama şöyle temiz bir kurulum yapmayı düşünüyorum.

Mouse bozuktur o zaman fare.

Mouse bozuktur o zaman.

Merhaba kanka fare takılı değilken de oluyor

Temiz bir kurulum şart gibi.

Temiz kurulum yapmadıysan hâlâ virüs kalma ihtimali olabilir.

Öncelikle sağ ol internet olmamasına rağmen oluyor yine de temiz kurulum yapmayı düşünüyorum.

Touchpadden kaynaklı olma ihtimali var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı