Mouse kendi kendine hareket ediyor

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Aslında biraz bende kaşınmış olabilirim. Farenin altındaki etiketi sökmek için tornavida vasıtasıyla farenin altını kazımıştım. Hafif'ten derin çizikler var. Bundan olabilir diye düşünüyorum. Biraz baktımda forumda RAT vs. bulaşmış olabilir denmiş bir arkadaşa. Hadi RAT bulaşsa sorun değil de yani ihtimali yok gibi fakat yine de bir emin olamadım. Sormak istedim. Neden böyle kendi kendine hareket ediyor? Her zaman olmuyor arada geliyor sonra gidiyor. Optikden dolayı algılamıyor arada da herhalde yani.

Fareyi çıkardığınızda oynuyorsa RAT belki vardır. Fare takılı değilken olmuyorsa mouse kaynaklıdır. Tornavida fazla olmuş biraz.

Aslında biraz bende kaşınmış olabilirim. Farenin altındaki etiketi sökmek için tornavida vasıtasıyla farenin altını kazımıştım. Hafif'ten derin çizikler var. Bundan olabilir diye düşünüyorum. Biraz baktımda forumda RAT vs. bulaşmış olabilir denmiş bir arkadaşa. Hadi RAT bulaşsa sorun değil de yani ihtimali yok gibi fakat yine de bir emin olamadım. Sormak istedim. Neden böyle kendi kendine hareket ediyor? Her zaman olmuyor arada geliyor sonra gidiyor. Optikden dolayı algılamıyor arada da herhalde yani.

Mouse modelin nedir?

Mouse modelin nedir?
Preo'da modelinden pek emin değilim. Malum altını kazıdığım için. Ama MX-08 di heralde. Aslında değişcemde birazda bahane arıyorum. Kaliteli değil.

Tahminlerle yol katedemeyiz. Virüs taraması yaparsın, temiz çıkarsa o zaman donanım kaynaklı bir sorun var diyebiliriz.
Malwarebytes ile tam tarama yaptım temiz çıktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı