Mouse kendi kendine sol üste doğru titreyerek çıkıyor

Fareyi başka bir USB yuvasına takmayı deneyin. Eğer kablosuz mouse kullanıyorsanız pilini değiştirip deneyin.

Eğer laptop ise kullandığınız touch padi kapatarak kullanmayı deneyin.

Kablosuz mouse ise pilini değiştirmeyi dene.

Kablolu
Fareyi başka bir USB yuvasına takmayı deneyin. Eğer kablosuz mouse kullanıyorsanız pilini değiştirip deneyin.

Masaüstü
Abi normalde daha önce de oluyordu kapat aç yapınca ya da kapatıp 5 10 dk bekletip açınca düzeliyordu şimdi düzelmiyor

Kablolu.

Masaüstü.
Abi normalde daha önce de oluyordu kapat aç yapınca ya da kapatıp 5 10 dk bekletip açınca düzeliyordu şimdi düzelmiyor.

Fareyi USB 2.0 yuvasına bağlamayı deneyin. USB girişlerini teker teker deneyin.

Bir de mouse un altındaki mouse padi ters çevirip deneyin. Bazen fareler cam yüzeylerde ya da masalarda kendi kendine kayıyor.

Teşekkür ederim neden olduğunu buldum 2 tane takılıydı PC'ye 1 tanesini kullanmıyordum ötekini kullanıyordum onun altına toz falan kaçmış üfledim geçti
Fareyi USB 2.0 yuvasına bağlamayı deneyin. USB girişlerini teker teker deneyin.

Bir de mouse un altındaki mouse padi ters çevirip deneyin. Bazen fareler cam yüzeylerde ya da masalarda kendi kendine kayıyor.
Teşekkür ederim neden olduğunu buldum 2 tane takılıydı PC'ye 1 tanesini kullanmıyordum ötekini kullanıyordum onun altına toz falan kaçmış üfledim geçti

Teşekkür ederim neden olduğunu buldum 2 tane takılıydı PC'ye 1 tanesini kullanmıyordum ötekini kullanıyordum onun altına toz falan kaçmış üfledim geçti.

Keşke baştan yazaydın kardeşim iki adet mouse un takılı olduğunu. Hiç birine gerek kalmadan direk birini sök derdik :) sorunun çözüldüğüne sevindim.

Kablosuz mouse ise pilini değiştirmeyi dene.

Keşke baştan yazaydın kardeşim iki adet mouse un takılı olduğunu. Hiç birine gerek kalmadan direk birini sök derdik :) sorunun çözüldüyse sevindim.

Ne bileyim ya neyse çözdük teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı